ZAJĘCIA WZMACNIAJĄCE I KSZTAŁTUJĄCE SYLWETKĘ, PROWADZONE NA PŁYWALNI W PEŁNYM ODCIĄŻENIU, DZIĘKI CZEMU SĄ BEZPIECZNE DLA STAWÓW I KRĘGOSŁUPA. TO SPRAWIA, ŻE MOGĄ BYĆ WYKONYWANE PRZEZ OSOBY Z PROBLEMAMI UKŁADU KOSTNO-MIĘŚNIOWEGO ORAZ DUŻĄ NADWAGĄ.

Instruktorzy pływania
Amelia Różycka

Absolwentka Kulturoznawstwa oraz studiów podyplomowych Joga i Relaksacja na warszawskim AWFie. Dyplomowana instruktorka Aqua aerobicu, od lat uczestniczka wielu szkoleń łączących fitness z treningiem mentalnym. Na zajęciach dba o dobrą atmosferę i różnorodne ćwiczenia dostosowane do każdego z uczestników. Prywatnie pasjonatka tańca swingowego i slow joggingu.

Anna Szałkowska

Certyfikowana trenerka personalna oraz instruktorka zajęć grupowych z wieloletnim doświadczeniem. Zaczynała w ubiegłym wieku ;) Stale doszkala się oraz szkoli młodszą kadrę instruktorską. Jej obszar to trening prozdrowotny, funkcjonalny, wzmacniający, mobilizacyjny, oddechowy i relaksacyjny. Ma zdecydowanie prozdrowotne podejście. Szczególną uwagę zwraca na poprawne wykonywanie ćwiczeń oraz oddech. Specjalistka od zajęć typu body & mind (np. zdrowy kręgosłup, pilates, joga), na których emanuje spokojem. Z uważnością podchodzi do każdego podopiecznego, ucząc świadomej pracy z ciałem i oddechem.

Ma też drugie oblicze: wulkanu energii. Ujawnia je na intensywniejszych zajęciach (np. aqua, tbc).

Niezależnie czy chcesz się zmęczyć czy wolisz spokojny ruch oraz bez względu na wiek i poziom sprawności, pod opieką Ani możesz odkryć radość z ruchu :)

Barbara Szymańska

Wieloletni instruktor aqua aerobiku. Zajęcia Basi są intensywne i skutecznie usuwają cellulit, kształtują sylwetkę oraz pomagają w walce ze zbędnymi kilogramami. Zajęcia odpowiednie dla osób pragnących bardziej intensywnego treningu.