DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI JEST DWUDZIESTOPIĘCIOMETROWY, PIĘCIOTOROWY BASEN O GŁĘBOKOŚCI OD 1,2 M DO 1,8 M. NASZ OBIEKT WYPOSAŻONY JEST W NAJNOWOCZEŚNIEJSZY SYSTEM FILTROWANIA WODY LAMPĄ UV ORAZ OGRZEWANIE PODPODŁOGOWE. NA SPRAGNIONYCH DODATKOWYCH ATRAKCJI WODNYCH CZEKAJĄ RÓŻNORODNE MASAŻE PODWODNE, A TAKŻE GORĄCE JACUZZI. PO ZMROKU ZAPEWNIAMY WSPANIAŁY NASTRÓJ ZA SPRAWĄ ŚWIATEŁ PODWODNYCH PRZY MINIMUM OŚWIETLENIA ZEWNĘTRZNEGO.

TRENING INDYWIDUALNY
Trenerzy pływania SINNET HOUSE OF SPORTS zapraszają na zajęcia w ramach szkółki i treningi indywidualne.
W PROGRAMIE:
Nauka i doskonalenie pływania
Nauka i doskonalenie sportowej techniki pływania (style, starty, nawroty)
Pływanie w ABC (płetwy, maska, fajka)
Szkolenie z ratownictwa wodnego
ZAPEWNIAMY
INDYWIDUALNE PODEJŚCIE, PROFESJONALNĄ KADRĘ, SZYBKIE POSTĘPY, WSPANIAŁĄ ZABAWĘ.
Instruktorzy pływania
Piotr Barski
PŁYWANIE
Pływaniem zajmuje się od najmłodszych lat. Trening z jego udziałem gwarantuje 100 proc. skuteczność, bo wszystkie ćwiczenia i zadania testuje osobiście, dostosowując je do odpowiedniego poziomu. Trenerem jest z powołania, startuje też z sukcesami jako zawodnik. Jest czynnym zawodnikiem Warsaw Masters Team i 26-ciokrontnym rekordzistą Polski. 47 razy zdobywał tytuł Mistrza Polski w pływaniu. Jego pasją, poza pływaniem, jest górski Nordic Walking.
 
Wiesław Dulewicz
Absolwent warszawskiej AWF, trener II klasy piłki nożnej, instruktor pływania, gimnastyki sportowej, kulturystyki, trener personalny, dyplomowany nauczyciel. Pracował zarówno z przedszkolakami, jak i dorosłymi, z osobami dążącymi do sukcesu w sporcie, ale i z tymi, których opory należało przełamać, wreszcie z niepełnosprawnymi fizycznie i intelektualnie.
Dawid Długołęcki

Instruktor pływania, ratownik wodny WOPR, płetwonurek CMAS, sędzia pływania klasy I. Pływanie jest jego pasją nieprzerwanie od 7 roku życia. Medalista i finalista Mistrzostw Polski w pływaniu, aktualnie trener w klubie pływackim UKS 307 Warszawa. Prowadzi zajęcia zarówno z dziećmi oraz dorosłymi. W wolnych chwilach uprawia canyoning.

 

Kasia Jarzemska
Kasia zaczęła pracę jako instruktor tańca 8 lat temu, kilka lat później wkroczyła w świat fitnessu i do dzisiaj uwielbia prowadzić zajęcia grupowe. W Katarzynie drzemią dwa oblicza. Jedno artystyczne- jest tancerką i wokalistą, drugie dużo bardziej ścisłe- studiuje na Politechnice Warszawskiej z nadzieją na piątkowego inżyniera. Jej motto to „bądź najlepszą wersją siebie”.
Sławomir Konopka

Absolwent AWF Warszawa oraz Podyplomowych studiów pedagogicznych na Uniwersytecie Warszawskim, Trener Pływania, Instruktor Ratownictwa Wodnego

Sławek jest trenerem specjalizującym się w pływaniu sportowym oraz rekreacyjnym. Jego  zajęcia obejmują zarówno treningi, doskonalenie pływania jak i zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci i dorosłych. W trakcie treningów, stawia duży nacisk na rozwój sportowy swoich podopiecznych, zawsze pamiętając, że najważniejsze jest zdrowie i dobre samopoczucie na które ma wpływać dobrze dobrany trening. Jego celem jest przekazanie radości i przyjemności z uprawiania sportu oraz budowanie świadomości, że wynik sportowy nie jest jedynym celem. Chce, aby jego podopieczni potrafili czerpać korzyści zdrowotne i emocjonalne z aktywności fizycznej . Treningi Sławka prowadzone są w języku polskim oraz angielskim.

Jakub Maślanko

TRIATHLON
Triathlon to wielka pasja Kuby, którą chętnie dzieli się z innymi. Uważa, że nie trzeba być zawodowcem, by stanąć do zawodów. Był zawodnikiem trenującym pod okiem Cezarego Figurskiego. Ukończył  fizjoterapię na warszawskiej AWF, gdzie zdobywał wiedzę i doświadczenie.

Bartosz Michalski

Student Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ratownik wodny, instruktor pływania oraz instruktor kulturystyki. W przeszłości 10 lat był zawodnikiem warszawskich klubów siatkarskich oraz pływakiem. Obecnie zorientowany na triathlon. W swojej pracy zajmuje się dziećmi jak i dorosłymi w każdym wieku. Uśmiechem zaraża innych.

Gaja Niemkiewicz

cd

Włodek Szpakiewicz

PŁYWANIE

Absolwent warszawskiej AWF, kierunek trenerski i nauczycielski. Pracował jako trener z CWKS Legia Warszawa, UKS Meduza Warszawa, UKS GOS Raszyn, YMCA Newport Beach, CA. Osiągnięcia sportowe to Mistrzostwo Polski i Puchar Polski w piłce wodnej; w pracy trenerskiej wielokrotne Mistrzostwa Warszawy dzieci i młodzików w pływaniu oraz czołowe lokaty w Mistrzostwach Polski dzieci i młodzików. Zajmuje się również przygotowaniem triathlonistów do Mistrzostw Świata i konkurencji Ironman w pływaniu. Członek elitarnego klubu American Swimming Coaches Association.

Łukasz Urbański

PŁYWANIE
Ratownik WOPR, instruktor pływania, nurek z certyfikatem PADI i OWD. Pozytywnie zakręcony człowiek, lubi pracę z ludźmi, jak również dobrą zabawę. Nie boi się nowych wyzwań. 

Maksymilian Wojciechowski

Pływanie jest nieodzownym elementem życia Maksymiliana od 20 lat. Poczynając od nauki pływania, treningu pływackiego, zawodów poprzez ratownictwo wodne, a obecnie od kilku lat przekazywania wiedzy oraz doswiadczenia jako trener pływania dzieci i młodzieży.

Łukasz Wrzal

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej na kierunku Wychowanie Fizyczne,

Instruktor pływania, ratownik wodny.Studia o charakterze sportowym zaszczepiły w nim pasję do pływania oraz konskwentny rozwój w swojej dziedzinie. W sposób przystępny przekazuje swoją wiedzę podopiecznym. W swojej pracy zajmuje się zarówno dziećmi i jak osobami dorosłymi w każdym wieku.