ODDAJEMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI JASNĄ, PRZESTRONNĄ SALĘ (PONAD 200 M2), WYPOSAŻONĄ W URZĄDZENIA NAJWYŻSZEJ ŚWIATOWEJ KLASY. CZEKAJĄ TU: NAJNOWSZA SERIA URZĄDZEŃ TECHNOGYM ARTIS STRENGTH COLLECTION ORAZ NAJNOWSZE URZĄDZENIA FIRMY PRECOR, STEPERY AMT, JAK I WSZELKIE NIEZBĘDNE AKCESORIA DO TRENINGU FUNKCJONALNEGO. DLA UROZMAICENIA MOGĄ PAŃSTWO PRZEPROWADZIĆ TRENING Z WOLNYMI CIĘŻARAMI. W SIŁOWNI ZNAJDUJE SIĘ KĄCIK DO ROZCIĄGANIA MIĘŚNI, UMOŻLIWIAJĄCY BEZPIECZNE PRZYGOTOWANIE DO ĆWICZEŃ ORAZ ICH ZAKOŃCZENIE. WSZYSCY TRENERZY SŁUŻY FACHOWĄ POMOCĄ DOTYCZĄCĄ SPRZĘTU ORAZ TECHNIKI WYKONYWANIA ĆWICZEŃ. NA SIŁOWNI ORGANIZUJEMY RÓWNIEŻ TRENINGI PRZYGOTOWUJĄCE DO UPRAWIANIA SPORTÓW SEZONOWYCH.

TRENING PERSONALNY
Tych z Państwa, którym zależy na treningu rozpisanym pod indywidualne potrzeby i możliwości, szybkich efektach, motywacji i wspaniałej, profesjonalnej atmosferze pracy, zapraszamy na treningi personalne z naszą wysoko wykwalifikowaną kadrą trenerską. Dlaczego warto zainwestować w trenera osobistego? Indywidualny program treningowy prowadzący prosto do osiągnięcia wyznaczonego celu. Szybsze i trwalsze efekty pracy. Większe bezpieczeństwo treningu. Dużo wyższa motywacja do pracy. Dwukrotnie wyższa intensywność treningu, niż w przypadku ćwiczeń wykonywanych samodzielnie. Poszerzenie wiedzy na temat zdrowego stylu życia. Stała weryfikacja postępów. Modyfikacje treningu dokonywane na bieżąco.
Indywidualny program treningowy prowadzący prosto do osiągnięcia wyznaczonego celu
Szybsze i trwalsze efekty pracy
Większe bezpieczeństwo treningu
Dużo wyższa motywacja do pracy
Trening z trenerem jest dwa razy bardziej intensywny niż wykonany samemu
Poszerzenie wiedzy na temat zdrowego stylu życia
Stała weryfikacja postępów
Modyfikacje treningu wykonywane na bieżąco
TRENING PREMIUM
Trening Premium to kompleksowe podejście do kwestii zdrowego stylu życia i modelowania sylwetki. W skład tej wyjątkowej oferty wchodzi: Rozpisanie planu treningowego indywidualnie dobranego do potrzeb i możliwości. Opieka trenerska nad wykonywaniem zaleconych ćwiczeń. Rozpisanie planu żywienia dostosowanego do realizacji celu. Zalecenie odpowiedniej suplementacji wspomagającej realizację celu. Cykliczne wykonywanie pomiarów obwodów ciała, wagi oraz poziomu tkanki tłuszczowej. Analiza wyników i odpowiednia modyfikacja treningu i diety. Propozycje niestandardowych treningów i lekcji indywidualnych, między innymi: ćwiczenia fizjoterapeutyczne i rehabilitacyjne, lekcje tańca, indywidualne lekcje jogi, treningi biegowe.
Rozpisanie planu treningowego indywidualnie dobranego do potrzeb i możliwości każdego klienta
Opieka trenerska nad wykonaniem zaleconych ćwiczeń
Rozpisanie planu żywienia dostosowanego do realizacji celu
Zalecenie odpowiedniej suplementacji wspomagającej realizację celu
Cykliczne wykonanie pomiarów obwodów ciała, wagi oraz poziomu tkanki tłuszczowej
Analiza wyników i odpowiednia modyfikacja treningu i diety
Propozycje niestandardowych treningów i lekcji indywidualnych, między innymi: ćwiczenia fizjoterapeutyczne i rehabilitacyjne, lekcje tańca, indywidualne lekcje jogi, treningi biegowe.
Instruktorzy fitness
Ola Chudzyńska
FITNESS
Jako pasjonatka zdrowego stylu życia i dążenia do równowagi uważa, że sport jest jednym z ważnych narzędzi do osiągania celów, nie tylko sportowych. Specjalizuje się w treningu dla kobiet, który ma bezinwazyjnie zmienić i ciało, i umysł. 
Anna Elgarrista

Trener Gimnastyki Artystycznej z wieloletnim doświadczeniem.

Srebrna medalistka Mistrzostw Europy w Gimnastyce Artystycznej.

Instruktor strechingu. Pracuje zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi. Wśród jej uczniów są członkowie Polskiej Kadry  w Gimnastyce Artystycznej. Na jej treningach można nauczyć się robić szpagat, akrobatyki i pracy z przyborem (skakanka, obręcz, piłka, maczugi, wstążka). Łączy klasyczny trening na rozciąganie z elementami gimnastyki artystycznej i akrobatyki.

Magda Krzyżanowska

FITNESS
Absolwentka warszawskiej AWF. Instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness, dyplomowana trenerka akrobatyki sportowej, menadżerka sportu. Przez wiele lat związana ze sportem wyczynowym. Była Mistrzyni Polski i Mistrzyni Świata w akrobatyce sportowej. Od 2001 roku wszechstronna Master  Trener, szkoleniowiec i prezenterka Reebok University Poland.

Łukasz Kuźmicki

FIZJOTERAPEUTA, FITNESS
Łukasz jest absolwentem warszawskiej AWF, fizjoterapeutą, masażystą, instruktorem kulturystyki, boksu i treningu funkcjonalnego. Sport jest jego pasją. Od dziecka trenował lekkoatletykę, koszykówkę, jednak największe sukcesy osiągnął jako zawodnik rugby - złoty medal Mistrzostw Polski. Przez kilka lat był terapeutą tkanek miękkich walijskiej reprezentacji rugby - Welsh Rugby Union.

Kamil Pilarski
Trener personalny, absolwent Pedagogiki APS i warszawskiej AWF na kierunku Sport. Jest  instruktorem podnoszenia ciężarów PZPC, czynnym zawodnikiem podnoszenia ciężarów, startującym w polskiej lidze od ponad 12 lat. Posiada ponadto uprawnienia trenera II klasy kulturystyki, menadżera sportu, sędziego PZPC, a także instruktora snowboardu oraz instruktora rekreacji ruchowej.  

 

Marek Sadowski
Absolwent warszawskiej AWF. Współpracuje ze sportowcami na różnym poziomie wytrenowania i zaawansowania oraz z osobami niezwiązanymi ze sportem. Doradza zarówno w procesie treningu, jak i identyfikacji oraz obniżenia ryzyka wystąpienia urazów i przeciążeń. Ukończył kursy i szkolenia z zakresu terapii manualnej, treningu sportowego, funkcjonalnego, Crossfit, Core Stability, oceny funkcjonalnej FMS, kinesiotapingu, tapingu sportowego oraz masażu.
Łukasz Wojtkowski

cd