JEST TO STAROINDYJSKI SYSTEM PRACY Z CIAŁEM, ODDECHEM I UMYSŁEM. PROWADZI DO OSIĄGNIĘCIA HARMONII I WEWNĘTRZNEJ RÓWNOWAGI. KSZTAŁTUJE PIĘKNĄ, SMUKŁĄ SYLWETKĘ, POPRAWIA SAMOPOCZUCIE I STAN ZDROWIA. DLA NIEKTÓRYCH JEST TYLKO FIZYCZNYM TRENINGIEM, DLA INNYCH FILOZOFIĄ, SPOSOBEM NA SZCZĘŚLIWE, ZDROWE ŻYCIE. REDUKUJE POZIOM STRESU.

Instruktorzy jogi
Mirella Gołębniak

cd

Iwona Pachońska
Praktykuje jogę od 18 lat. W tym czasie zmieniła się z osoby pełnej obaw w pogodną, świadomą własnej wartości kobietę. Mimo zbliżającej się sześćdziesiątki jest sprawniejsza, zdrowsza i ma więcej energii, niż wtedy, gdy miała 20 lat. Uczestniczyła w dziesiątkach warsztatów organizowanych przez najlepszych nauczycieli w Polsce i za granicą. Iwona ukończyła trzyletni kurs nauczycielski na I i II stopień, potem dwa roczne kursy na stopień III i IV.
Jolanta Pankowska
Z jogą zetknęła się w 2002 roku i już pierwsza sesja była dla niej zaskoczeniem – wielkim odkryciem, że joga nie tylko rozciąga nasze mięśnie, ale też otwiera oczy i serca. Jola ukończyła trzyletni kurs nauczycielski, zdała egzamin i uzyskała certyfikat intro II, wydany w Indiach, w Instytucie jogi B.K.S Iyengara w Punie.