SINNET HOUSE OF SPORTS OFERUJE SZEŚĆ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI KORTÓW TENISOWYCH - CZTERY KRYTE I DWA ZEWNĘTRZNE. W HALI TENISOWEJ ZNAJDUJĄ SIĘ CZTERY PEŁNOWYMIAROWE KORTY O PROFESJONALNEJ NAWIERZCHNI ”NOVACRILIC" WERSJA SOFT PL. JEST TO NAWIERZCHNIA Z GRUPY ”HARD COURT", ALE NA MACIE ELASTYCZNEJ O WYCZUWALNYM UGIĘCIU, CO GWARANTUJE LEPSZĄ DYNAMIKĘ, BEZPIECZEŃSTWO I ZNACZNIE PODNOSI KOMFORT GRY.

TA NAWIERZCHNIA JEST STOSOWANA NA KORTACH, NA KTÓRYCH SĄ ROZGRYWANE TURNIEJE ATP I WTA. PRZESZKLONE ŚCIANY HALI ORAZ ŚWIETLIKI W SUFICIE UMOŻLIWIAJĄ GRĘ PRZY NATURALNYM ŚWIETLE, NATOMIAST PRZY DUŻYM ZACHMURZENIU CZY WIECZOROWĄ PORĄ TENISIŚCI KORZYSTAJĄ ZE SZTUCZNEGO OŚWIETLENIA. LAMPY HALOGENOWE SĄ TAK USTAWIONE, ABY NIE OŚLEPIAŁY GRACZY. NA HALI TENISOWEJ WYKORZYSTANE ZOSTAŁO OGRZEWANIE PODPODŁOGOWE, ABY TEMPERATURA NA CAŁEJ POWIERZCHNI BYŁA TAKA SAMA. OGRZEWANIE I KLIMATYZACJA POZWALAJĄ NA UTRZYMANIE STAŁEJ TEMPERATURY KORTÓW PRZEZ CAŁY ROK.

NA PIERWSZYM PIĘTRZE, NA CAŁEJ DŁUGOŚCI HALI, ZNAJDUJE SIĘ DWUSTUOSOBOWA TRYBUNA, UMOŻLIWIAJĄCA OBSERWACJĘ ZMAGAŃ TENISISTÓW. DZIĘKI TEMU MOŻEMY ORGANIZOWAĆ TURNIEJE TENISOWE Z UDZIAŁEM WIDOWNI. NIE MA JAK DOPING!

KORTY ZEWNĘTRZNE MAJĄ NAWIERZCHNIĘ ”NOVACRYLIC”, POD KTÓRĄ RÓWNIEŻ ZNAJDUJE SIĘ PODKŁAD KAUCZUKOWY, PODNOSZĄCY BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT GRY. JEST TO NAWIERZCHNIA TYPU ”HARD COURT", ZAPEWNIAJĄCA DOBRĄ PRZYCZEPNOŚĆ I DUŻĄ DYNAMIKĘ GRY. DLA MIŁOŚNIKÓW NOCNYCH ROZGRYWEK NA ŚWIEŻYM POWIETRZU ZOSTAŁO ZAMONTOWANE SZTUCZNE OŚWIETLENIE.

TRENING INDYWIDUALNY
Wszystkie zajęcia i treningi odbywają się pod czujną opieką wykwalifikowanej kadry instruktorów i trenerów
Starannie dobiermy przeszkolonych i doświadczonych specjalistów
PROFESJONALIZM
Nieustannie pogłębiamy wiedzę i podnosimy kwalifikacji naszej kadry
Wspólnie z państwem ustalimy indywidualny plan ćwiczeń i treningów dostosowanych do indywidualnych możliwości, potrzeb i zainteresowań
Instruktorzy tenisa
Sasha Balashov
TENIS
Aleksander (Sasha) Balashov - trener I kategorii tenisa ziemnego. Ze sportem wyczynowym związany od dziecka. Były reprezentant Białorusi i Związku Radzieckiego w tenisie. Po ukończeniu Akademii Wychowania Fizycznego w Mińsku przeprowadził się do Warszawy i rozpoczął karierę trenerską. W pracy trenerskiej cierpliwy, ale wymagający. Stawia na perfekcyjną technikę. Twierdzi, że gry w tenisa jest w stanie nauczyć każdego. Wolny czas najchętniej spędza aktywnie, uprawiając sport lub podróżując.
 
Marcin Bukowski
TENIS
Marcin spędził kilka lat w Hiszpanii, gdzie tenis jest sportem narodowym. Po powrocie ukończył Iberystykę, jeszcze bardziej zacieśniając w ten sposób swoje związki z Hiszpanią i charakterystycznym dla tego kraju podejściem do życia: radością, bezpośredniością i pasją. Akademia Tenisowa J.C. Ferrero oraz rok praktyki w Barcelonie, a także kilka lat efektywnej pracy szkoleniowej w Polsce - i mamy trenera, któremu z całą pewnością można zaufać.

 

 

Szymon Iwaszkiewicz

cd

Jakub Jurek

cd

Maciej Kazanowski

cd.

Lionel Kemaju
Trener, były zawodnik Davis Cup.
Od ponad 20 lat skupiony na rozwoju młodych talentów. Zawodnicy Lionela osiągali najwyższe miejsca w rankingach swoich kategorii wiekowych w Europie i na świecie. Lionel posiada licencje LTT.
 
Karolina Krajewska

 

Instruktorka tenisa, uwielbia ten sport i dzieci, a dzieci uwielbiają ją. W przeszłości odbijała piłeczki całkiem zawodowo. 1 miejsce na Drużynowych Mistrzostwach Polski w juniorach zobowiązuje! Potrafi również nieźle utrzymywać się na wodzie – jest trenerką II klasy w pływaniu. I jak mało kto śmiga na stokach – jest również instruktorką narciarstwa.

 

Gregor Lainer

cd

Marek Lubas
Absolwent AWF Katowice - kierunek nauczycielski, specjalizacja tenis ziemny. Marek posiada doświadczenie w pracy z czołowymi juniorami w Polsce. Ukończył również kursy PTR na poziomie proffessional. Jest czynnym zawodnikiem Regional Liga w Niemczech. Od 11 lat jest międzynarodowym i narodowym mistrzem Polski seniorów, obecnie nr 1 w Europie w kategorii +45 i nr 3 na świecie.
Oskar Siewinski
Oskar reprezentuje trzecie pokolenie tenisowej rodziny. Pierwsze kroki postawił właśnie na korcie . Zawodnik Szczecińskiego klubu AT Promasters. Obecnie reprezentant sekcji tenisowej Akademii Leona Koźmińskiego. Licencjonowany instruktor Polskiego Związku Tenisowego . 
Spokojny, cierpliwy, każdego nauczy grać w tenisa.
Michał Wargocki

Tenisa ziemnego uprawia od 6 roku życia. Podczas kariery zawodniczej zdobywał wiele medali w turniejach ogólnopolskich w tym brązowy oraz srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski z klubem Warszawianka. Zdobył również punkty do międzynarodowej klasyfikacji ITF do lat 18. Na studiach z powodzeniem reprezentował Akademię Leona Kozminskiego. Od 5 lat przekazuje zdobytą wiedzę zawodnikom (zdobywali medale mistrzostw Polski), jak i amatorom. Trenował w akademiach Ferrero, Bruguera oraz ISP, gdzie miał okazje trenować obok najlepszych zawodników na świecie. Szczególną uwagę przywiązuje do techniki uderzeń oraz taktyki gry. 

Michał Włodarczyk

cd

Karol Zawadka

Fizjoterapeuta / Trener

Magister fizjoterapii. Student Osteopatii. Trener tenisa. Były zawodnik Polskiego Związku Tenisowego. Pracuje z dziećmi oraz dorosłymi. W pracy fizjoterapeuty pomaga leczyć bóle kręgosłupa, wady postawy, problemy powstałe wskutek kontuzji oraz przeciążeń sportowych. Jako student osteopatii skupia się na leczeniu pacjentów z problemami trzewnymi, bólami niespecyficznymi czy migrenami. Jako trener tenisa uczy na każdym poziomie zaawansowania oraz jest sparingpartnerem zawodników. 

Prywatnie lubi wyjeżdżać na turnieje, słuchać muzyki czy ćwiczyć ze swoim psem ;)