Klub

SINNET HOUSE OF SPORTS TO WIĘCEJ NIŻ KLUB SPORTOWY. TO LICZĄCA KILKUSET CZŁONKÓW SPORTOWA RODZINA, KTÓRĄ TWORZĄ KLIENCI, TRENERZY I PERSONEL. TUTAJ KAŻDY TRAKTOWANY JEST INDYWIDUALNIE,
A KAMERALNA ATMOSFERA KLUBU ZAPEWNIA KOMFORT I OCHRONĘ PRYWATNOŚCI.

Nasz Klub jako jedyny w Warszawie oferuje tak dużą różnorodność w treningu. Pod jednym dachem można grać w tenisa i squasha, pływać, ćwiczyć na siłowni, uczestniczyć w zajęciach fitness oraz korzystać ze strefy wellness. Z pomocą doświadczonych trenerów każdy dopasuje trening do swoich potrzeb, mogąc rozbudowywać go i urozmaicać w czasie. Tutaj „the sky is the limit”. Członkowie Klubu przekraczają swoje ograniczenia i kreują najlepszy dla siebie system treningowy.

Nasi trenerzy nazywają siebie ambasadorami pozytywnej komunikacji sportu i potrafią zmotywować młodsze pokolenia do tworzenia zdrowych nawyków.

Sinnet House of Sports to miejsce, gdzie umacniają się więzi. To prawdziwa przyjemność - spędzić czas z rodziną lub znajomymi, skorzystać z sauny, zjeść coś dobrego po treningu i w pełni się zregenerować.

Najlepszą inwestycją jest inwestycja w siebie.
Zapraszamy do Klubu Sinnet!

Dyrektor Sinnet House of Sports
Marta Dobkowska

 

ZNAJDŹ NAS

KONTAKT

RECEPcja:

tel. +48 22 550 34 00
tel. +48 22 550 34 01
tel. +48 601 595 800

fax. +48 22 550 34 35
e-mail: recepcja@sinnet.pl

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z zawarciem umowy jest Sinnet Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gołkowskiej 2 (02-905 Warszawa), („Sinnet”).
W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na wskazany adres email.
Dane osobowe będą wykorzystywane przez Sinnet w celu podejmowania przez Sinnet wszelkich działań i czynności niezbędnych do realizacji Umowy oraz w celach kontaktowych. Dane osobowe mogą być wykorzystywane również, jeżeli będzie to niezbędne do realizacji uzasadnionych interesów Sinnet z zastrzeżeniem, iż wobec takiego przetwarzania danych osobom, których dane dotyczą, będzie przysługiwało prawo wniesienia sprzeciwu. W przypadku wniesienia sprzeciwu, Sinnet niezwłocznie usunie dane osobowe i zaprzestanie ich przetwarzania.
Udostępnienie danych jest dobrowolne, jednakże nieudostępnienie danych uniemożliwia zawarcie i realizację umowy. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas realizacji umowy, a po jej rozwiązaniu wyłącznie wtedy, gdy taki obowiązek wynika z przepisów prawa. Dane będą udostępniane osobom, które w imieniu Sinnet będą realizowały umowę (trenerom, instruktorom) oraz będą mogły być udostępnione podmiotom uprawnionym do dostępu do danych na podstawie przepisów prawa.
Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom uprawnionym do ich żądania na podstawie obowiązujących przepisów prawa oraz organom powołanym do kontroli przestrzegania prawa.
Osobom, których dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do danych osobowych,  sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania ich danych; prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
REzerwacja i odwoływanie treningów indywidualnych:

e-mail: recepcja@sinnet.pl

dział członkowski:

e-mail: dc@sinnet.pl

DYREKTOR KLUBU : Marta Dobkowska

e-mail: marta.dobkowska@sinnet.pltel. +48 22 550 34 00

Godziny otwarcia:
dni powszednie:
07.00-23.00
weekend i dni świąteczne: 08.00-22.00
Godziny otwarcia : 15.08.19 do 18.08.19 - od 08:00 do 22:00.
 
Zmiana godzin otwarcia restauracji :
Od dnia 13 Lipca 2019 do dnia 15 Sierpnia restauracja klubowa czynna do godz. 20:00, bar do godz. 21:00.

 

 

Sinnet Sp. z o. o.
ul. Gołkowska 2
02-905 Warszawa
NIP 521-04-20-030
Nr rachunku bankowego:
Deutsche Bank S. A.
68191010482219011132800001
Praca w sinnet

W chwili obecnej poszukujemy osób na stanowisko :

1. Pracownik działu utrzymania czystości. 

Osoby zainteresowane dołączeniem do zespołu Sinnet House of Sports prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres recepcja@sinnet.pl
Prosimy o umieszczenie w ofercie pracy następującej klauzuli:
Na potrzeby procesu rekrutacji prowadzonego przez Sinnet Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli zgody na przetwarzanie danych o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych, którym jest Sinnet Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gołkowskiej 2; w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko (proszę podać stanowisko).”
Jeżeli wyraża Pani/Pan zgodę na wykorzystanie przekazanych danych do organizowanych przez Sinnet Sp. z o.o.  kolejnych rekrutacji prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych w tym celu, poniższa zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na proces obecnej  rekrutacji:
„Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych) przez Sinnet Sp. z o.o. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.
Ponadto prosimy o dodanie oświadczenia o zapoznaniu się z klauzulą informacyjną:
Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej zamieszconej na stronie internetowej www.sinnet.pl