DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI JEST DWUDZIESTOPIĘCIOMETROWY, PIĘCIOTOROWY BASEN O GŁĘBOKOŚCI OD 1,2 M DO 1,8 M. NASZ OBIEKT WYPOSAŻONY JEST W NAJNOWOCZEŚNIEJSZY SYSTEM FILTROWANIA WODY LAMPĄ UV ORAZ OGRZEWANIE PODPODŁOGOWE. NA SPRAGNIONYCH DODATKOWYCH ATRAKCJI WODNYCH CZEKAJĄ RÓŻNORODNE MASAŻE PODWODNE, A TAKŻE GORĄCE JACUZZI. PO ZMROKU ZAPEWNIAMY WSPANIAŁY NASTRÓJ ZA SPRAWĄ ŚWIATEŁ PODWODNYCH PRZY MINIMUM OŚWIETLENIA ZEWNĘTRZNEGO.

TRENING INDYWIDUALNY
Trenerzy pływania SINNET HOUSE OF SPORTS zapraszają na zajęcia w ramach szkółki i treningi indywidualne.
W PROGRAMIE:
Nauka i doskonalenie pływania
Nauka i doskonalenie sportowej techniki pływania (style, starty, nawroty)
Pływanie w ABC (płetwy, maska, fajka)
Szkolenie z ratownictwa wodnego
ZAPEWNIAMY
INDYWIDUALNE PODEJŚCIE, PROFESJONALNĄ KADRĘ, SZYBKIE POSTĘPY, WSPANIAŁĄ ZABAWĘ.
Instruktorzy pływania
Piotr Barski
PŁYWANIE
Pływaniem zajmuje się od najmłodszych lat. Trening z jego udziałem gwarantuje 100 proc. skuteczność, bo wszystkie ćwiczenia i zadania testuje osobiście, dostosowując je do odpowiedniego poziomu. Trenerem jest z powołania, startuje też z sukcesami jako zawodnik. Jest czynnym zawodnikiem Warsaw Masters Team i 26-ciokrontnym rekordzistą Polski. 47 razy zdobywał tytuł Mistrza Polski w pływaniu. Jego pasją, poza pływaniem, jest górski Nordic Walking.
 
Wiesław Dulewicz
Absolwent warszawskiej AWF, trener II klasy piłki nożnej, instruktor pływania, gimnastyki sportowej, kulturystyki, trener personalny, dyplomowany nauczyciel. Pracował zarówno z przedszkolakami, jak i dorosłymi, z osobami dążącymi do sukcesu w sporcie, ale i z tymi, których opory należało przełamać, wreszcie z niepełnosprawnymi fizycznie i intelektualnie.
Kasia Jarzemska
Kasia zaczęła pracę jako instruktor tańca 8 lat temu, kilka lat później wkroczyła w świat fitnessu i do dzisiaj uwielbia prowadzić zajęcia grupowe. W Katarzynie drzemią dwa oblicza. Jedno artystyczne- jest tancerką i wokalistą, drugie dużo bardziej ścisłe- studiuje na Politechnice Warszawskiej z nadzieją na piątkowego inżyniera. Jej motto to „bądź najlepszą wersją siebie”.
Adam Kuligowski

PŁYWANIE
Trener pływania, wielki pasjonat dyscypliny. Na bieżąco ze wszystkimi zmianami i niuansami w technikach sportowych. Uwielbiam wszystko, co związane z wodą. Wspólny język znajduje z każdym pokoleniem - od najmłodszych, po weteranów dyscypliny. Jego konikiem jest pływanie Open Water (w wodach otwartych), dzięki czemu świetnie przygotowuje triathlonistów do konfrontacji z wodą. Od lat czynny zawodnik, wiele medali w zawodach pływackich, jak i lekkoatletycznych. Student warszawskiej AWF.   

Jakub Maślanko

TRIATHLON
Triathlon to wielka pasja Kuby, którą chętnie dzieli się z innymi. Uważa, że nie trzeba być zawodowcem, by stanąć do zawodów. Był zawodnikiem trenującym pod okiem Cezarego Figurskiego. Ukończył  fizjoterapię na warszawskiej AWF, gdzie zdobywał wiedzę i doświadczenie.

Bartosz Michalski

Student Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ratownik wodny, instruktor pływania oraz instruktor kulturystyki. W przeszłości 10 lat był zawodnikiem warszawskich klubów siatkarskich oraz pływakiem. Obecnie zorientowany na triathlon. W swojej pracy zajmuje się dziećmi jak i dorosłymi w każdym wieku. Uśmiechem zaraża innych.

Damian Pietroczuk
PŁYWANIE
Absolwent AWF Gdańsk i AWF Warszawa.
Ratownik WOPR z 16letnim stażem na polskich kapieliskach nadmorskich.
Wielokrotny medalista zawodów pływackich na szczeblu okręgowym i krajowym. Finalista Mistrzostw Polski w pływaniu na dystansie 50m stylem dowolnym. Wielokrotny medalista zawodów ratownictwa basenowego i Mistrzostw Polski Ratownictwa na wodach otwartych.
 
Paweł Śmigielski

Swoją przygodę ze sportem rozpoczął pływając w Uczniowskim Klubie Sportowym "Delfin" oraz ćwicząc aikido w Klubie Aikido Aikikai.  Podczas nauki w liceum pracował jako ratownik wodny i instruktor pływania głównie prowadząc zajęcia z dziećmi i młodzieżą. Obecnie Paweł jest studentem Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. Poza swoją pasja, od wielu lat startuje w maratonach górskich z klubem rowerowym Estile Racing Team. Uwielbia sport, pracę z dziećmi oraz  szachy. 

Włodek Szpakiewicz

PŁYWANIE

Absolwent warszawskiej AWF, kierunek trenerski i nauczycielski. Pracował jako trener z CWKS Legia Warszawa, UKS Meduza Warszawa, UKS GOS Raszyn, YMCA Newport Beach, CA. Osiągnięcia sportowe to Mistrzostwo Polski i Puchar Polski w piłce wodnej; w pracy trenerskiej wielokrotne Mistrzostwa Warszawy dzieci i młodzików w pływaniu oraz czołowe lokaty w Mistrzostwach Polski dzieci i młodzików. Zajmuje się również przygotowaniem triathlonistów do Mistrzostw Świata i konkurencji Ironman w pływaniu. Członek elitarnego klubu American Swimming Coaches Association.

Łukasz Urbański

PŁYWANIE
Ratownik WOPR, instruktor pływania, nurek z certyfikatem PADI i OWD. Pozytywnie zakręcony człowiek, lubi pracę z ludźmi, jak również dobrą zabawę. Nie boi się nowych wyzwań.