DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI JEST DWUDZIESTOPIĘCIOMETROWY, PIĘCIOTOROWY BASEN O GŁĘBOKOŚCI OD 1,2 M DO 1,8 M. NASZ OBIEKT WYPOSAŻONY JEST W NAJNOWOCZEŚNIEJSZY SYSTEM FILTROWANIA WODY LAMPĄ UV ORAZ OGRZEWANIE PODPODŁOGOWE. NA SPRAGNIONYCH DODATKOWYCH ATRAKCJI WODNYCH CZEKAJĄ RÓŻNORODNE MASAŻE PODWODNE, A TAKŻE GORĄCE JACUZZI. PO ZMROKU ZAPEWNIAMY WSPANIAŁY NASTRÓJ ZA SPRAWĄ ŚWIATEŁ PODWODNYCH PRZY MINIMUM OŚWIETLENIA ZEWNĘTRZNEGO.

TRENING INDYWIDUALNY
Trenerzy pływania SINNET HOUSE OF SPORTS zapraszają na zajęcia w ramach szkółki i treningi indywidualne.
W PROGRAMIE:
Nauka i doskonalenie pływania
Nauka i doskonalenie sportowej techniki pływania (style, starty, nawroty)
Pływanie w ABC (płetwy, maska, fajka)
Szkolenie z ratownictwa wodnego
ZAPEWNIAMY
INDYWIDUALNE PODEJŚCIE, PROFESJONALNĄ KADRĘ, SZYBKIE POSTĘPY, WSPANIAŁĄ ZABAWĘ.
Instruktorzy pływania
Piotr Barski

PŁYWANIE

Pływaniem zajmuje się od najmłodszych lat. Trening z jego udziałem gwarantuje 100 proc. skuteczność, bo wszystkie ćwiczenia i zadania testuje osobiście, dostosowując je do odpowiedniego poziomu. Trenerem jest z powołania, startuje też z sukcesami jako zawodnik. Jest czynnym zawodnikiem Warsaw Masters Team i 26-ciokrontnym rekordzistą Polski. 47 razy zdobywał tytuł Mistrza Polski w pływaniu. Jego pasją, poza pływaniem, jest górski Nordic Walking.

 

Wiesław Dulewicz

PŁYWANIE
Absolwent warszawskiej AWF, trener II klasy piłki nożnej, instruktor pływania, gimnastyki sportowej, kulturystyki, trener personalny, dyplomowany nauczyciel. Pracował zarówno z przedszkolakami, jak i dorosłymi, z osobami dążącymi do sukcesu w sporcie, ale i z tymi, których opory należało przełamać, wreszcie z niepełnosprawnymi fizycznie i intelektualnie.

Jakub Jarząbkowski

PŁYWANIE
Ukończył kurs instruktora kulturystyki i pływania w Polskiej Akademii Sportu w Warszawie. W latach 2003-2012 zawodnik w sekcji kajakarstwa klasycznego w Warszawskim Towarzystwie Wioślarskim. W latach 2000-2013 uczęszczał do sekcji pływania, a później ratownictwa wodnego w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Zawsze doskonale przygotowany do prowadzenia zajęć na najwyższym poziomie.

Adam Kuligowski

PŁYWANIE
Trener pływania, wielki pasjonat dyscypliny. Na bieżąco ze wszystkimi zmianami i niuansami w technikach sportowych. Uwielbiam wszystko, co związane z wodą. Wspólny język znajduje z każdym pokoleniem - od najmłodszych, po weteranów dyscypliny. Jego konikiem jest pływanie Open Water (w wodach otwartych), dzięki czemu świetnie przygotowuje triathlonistów do konfrontacji z wodą. Od lat czynny zawodnik, wiele medali w zawodach pływackich, jak i lekkoatletycznych. Student warszawskiej AWF.   

Bartosz Michalski

Student Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ratownik wodny, instruktor pływania oraz instruktor kulturystyki. W przeszłości 10 lat był zawodnikiem warszawskich klubów siatkarskich oraz pływakiem. Obecnie zorientowany na triathlon. W swojej pracy zajmuje się dziećmi jak i dorosłymi w każdym wieku. Uśmiechem zaraża innych.

Włodek Szpakiewicz

PŁYWANIE

Absolwent warszawskiej AWF, kierunek trenerski i nauczycielski. Pracował jako trener z CWKS Legia Warszawa, UKS Meduza Warszawa, UKS GOS Raszyn, YMCA Newport Beach, CA. Osiągnięcia sportowe to Mistrzostwo Polski i Puchar Polski w piłce wodnej; w pracy trenerskiej wielokrotne Mistrzostwa Warszawy dzieci i młodzików w pływaniu oraz czołowe lokaty w Mistrzostwach Polski dzieci i młodzików. Zajmuje się również przygotowaniem triathlonistów do Mistrzostw Świata i konkurencji Ironman w pływaniu. Członek elitarnego klubu American Swimming Coaches Association.

Jakub Taźbirek

PŁYWANIE
Triathlon to wielka pasja Kuby, którą chętnie dzieli się z innymi. Uważa, że nie trzeba być zawodowcem, by stanąć do zawodów. Był zawodnikiem trenującym pod okiem Cezarego Figurskiego. Ukończył  fizjoterapię na warszawskiej AWF, gdzie zdobywał wiedzę i doświadczenie.

Łukasz Urbański

PŁYWANIE
Ratownik WOPR, instruktor pływania, nurek z certyfikatem PADI i OWD. Pozytywnie zakręcony człowiek, lubi pracę z ludźmi, jak również dobrą zabawę. Nie boi się nowych wyzwań.