JEST TO STAROINDYJSKI SYSTEM PRACY Z CIAŁEM, ODDECHEM I UMYSŁEM. PROWADZI DO OSIĄGNIĘCIA HARMONII I WEWNĘTRZNEJ RÓWNOWAGI. KSZTAŁTUJE PIĘKNĄ, SMUKŁĄ SYLWETKĘ, POPRAWIA SAMOPOCZUCIE I STAN ZDROWIA. DLA NIEKTÓRYCH JEST TYLKO FIZYCZNYM TRENINGIEM, DLA INNYCH FILOZOFIĄ, SPOSOBEM NA SZCZĘŚLIWE, ZDROWE ŻYCIE. REDUKUJE POZIOM STRESU.

Instruktorzy jogi
Emilia Korsak

Emilia Korsak – aktorka, absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie, doktoryzująca się w temacie pracy z ciałem. W ruchu do zawsze. Ukończyła kurs Laban Movement Analysis and Bartenieff Fundamentals, kurs Terapii Tańcem i Ruchem w Polskim Instytucie Psychoterapii Tańcem i Ruchem oraz kurs instruktorski Yoga Beat, kształciła się na międzynarodowych kursach u takich nauczycieli jak: Lea Perfetti, Tarik van Prehn. Eksperymentuje, sprawdza i próbuje łączyć różne formy ruchu, aby znaleźć własny język. Jej dziedzina to tzw. „movement”, który obejmuje mobilność, elastyczność, siłę, wytrzymałość i wysoką sprawność koordynacyjno-ruchową, co prowadzi do rozwijania świadomości ciała.

Iwona Pachońska
Praktykuje jogę od 18 lat. W tym czasie zmieniła się z osoby pełnej obaw w pogodną, świadomą własnej wartości kobietę. Mimo zbliżającej się sześćdziesiątki jest sprawniejsza, zdrowsza i ma więcej energii, niż wtedy, gdy miała 20 lat. Uczestniczyła w dziesiątkach warsztatów organizowanych przez najlepszych nauczycieli w Polsce i za granicą. Iwona ukończyła trzyletni kurs nauczycielski na I i II stopień, potem dwa roczne kursy na stopień III i IV.
Jolanta Pankowska
Z jogą zetknęła się w 2002 roku i już pierwsza sesja była dla niej zaskoczeniem – wielkim odkryciem, że joga nie tylko rozciąga nasze mięśnie, ale też otwiera oczy i serca. Jola ukończyła trzyletni kurs nauczycielski, zdała egzamin i uzyskała certyfikat intro II, wydany w Indiach, w Instytucie jogi B.K.S Iyengara w Punie.
Khrystyna Struk
Kilka lat temu zmieniła swój styl życia i zajęła się jogą. Dziś Dyplomowana Instruktorka Jogi z uprawieniami państwowymi. Ukończyła trzyletni kurs nauczycielski w linii B.K.S. Iyengara. Członkini Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce. Personalna trenerka jogi. Certyfikowana Trenerka Facefitnessu. Tancerka. Organizatorka BeWell Festiwalu. Praktykę skupia głownie na jodze Iyengara ale ćwiczy także Ashtanga Vinyasa Yogę. Pozwala to pracować z ciałem na rożnych poziomach. Wiedzę praktyczną i teoretyczną na temat jogi zdobywa u najlepszych nauczycieli z kraju i zagranicy. Regularnie uczestniczy w warsztatach i kursach. Promuje zdrowy i aktywny styl życia. Jest osobą o wielu pasjach. Podchodzi holistycznie do siebie i swojego nauczania. Jest pełna energii i dzieli się tą energią z innymi.