SINNET HOUSE OF SPORTS OFERUJE SZEŚĆ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI KORTÓW TENISOWYCH - CZTERY KRYTE I DWA ZEWNĘTRZNE. W HALI TENISOWEJ ZNAJDUJĄ SIĘ CZTERY PEŁNOWYMIAROWE KORTY O PROFESJONALNEJ NAWIERZCHNI ”NOVACRILIC" WERSJA SOFT PL. JEST TO NAWIERZCHNIA Z GRUPY ”HARD COURT", ALE NA MACIE ELASTYCZNEJ O WYCZUWALNYM UGIĘCIU, CO GWARANTUJE LEPSZĄ DYNAMIKĘ, BEZPIECZEŃSTWO I ZNACZNIE PODNOSI KOMFORT GRY.

TA NAWIERZCHNIA JEST STOSOWANA NA KORTACH, NA KTÓRYCH SĄ ROZGRYWANE TURNIEJE ATP I WTA. PRZESZKLONE ŚCIANY HALI ORAZ ŚWIETLIKI W SUFICIE UMOŻLIWIAJĄ GRĘ PRZY NATURALNYM ŚWIETLE, NATOMIAST PRZY DUŻYM ZACHMURZENIU CZY WIECZOROWĄ PORĄ TENISIŚCI KORZYSTAJĄ ZE SZTUCZNEGO OŚWIETLENIA. LAMPY HALOGENOWE SĄ TAK USTAWIONE, ABY NIE OŚLEPIAŁY GRACZY. NA HALI TENISOWEJ WYKORZYSTANE ZOSTAŁO OGRZEWANIE PODPODŁOGOWE, ABY TEMPERATURA NA CAŁEJ POWIERZCHNI BYŁA TAKA SAMA. OGRZEWANIE I KLIMATYZACJA POZWALAJĄ NA UTRZYMANIE STAŁEJ TEMPERATURY KORTÓW PRZEZ CAŁY ROK.

NA PIERWSZYM PIĘTRZE, NA CAŁEJ DŁUGOŚCI HALI, ZNAJDUJE SIĘ DWUSTUOSOBOWA TRYBUNA, UMOŻLIWIAJĄCA OBSERWACJĘ ZMAGAŃ TENISISTÓW. DZIĘKI TEMU MOŻEMY ORGANIZOWAĆ TURNIEJE TENISOWE Z UDZIAŁEM WIDOWNI. NIE MA JAK DOPING!

KORTY ZEWNĘTRZNE MAJĄ NAWIERZCHNIĘ ”NOVACRYLIC”, POD KTÓRĄ RÓWNIEŻ ZNAJDUJE SIĘ PODKŁAD KAUCZUKOWY, PODNOSZĄCY BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT GRY. JEST TO NAWIERZCHNIA TYPU ”HARD COURT", ZAPEWNIAJĄCA DOBRĄ PRZYCZEPNOŚĆ I DUŻĄ DYNAMIKĘ GRY. DLA MIŁOŚNIKÓW NOCNYCH ROZGRYWEK NA ŚWIEŻYM POWIETRZU ZOSTAŁO ZAMONTOWANE SZTUCZNE OŚWIETLENIE.

TRENING INDYWIDUALNY
Wszystkie zajęcia i treningi odbywają się pod czujną opieką wykwalifikowanej kadry instruktorów i trenerów
Starannie dobiermy przeszkolonych i doświadczonych specjalistów
PROFESJONALIZM
Nieustannie pogłębiamy wiedzę i podnosimy kwalifikacji naszej kadry
Wspólnie z państwem ustalimy indywidualny plan ćwiczeń i treningów dostosowanych do indywidualnych możliwości, potrzeb i zainteresowań
Instruktorzy tenisa
Sasha Balashov

TENIS

Aleksander (Sasha) Balashov - trener I kategorii tenisa ziemnego. Ze sportem wyczynowym związany od dziecka. Były reprezentant Białorusi i Związku Radzieckiego w tenisie. Po ukończeniu Akademii Wychowania Fizycznego w Mińsku przeprowadził się do Warszawy i rozpoczął karierę trenerską. W pracy trenerskiej cierpliwy, ale wymagający. Stawia na perfekcyjną technikę. Twierdzi, że gry w tenisa jest w stanie nauczyć każdego. Wolny czas najchętniej spędza aktywnie, uprawiając sport lub podróżując.

 

Aleksandra Buchla

cd

Marcin Bukowski

Marcin spędził kilka lat w Hiszpanii, gdzie tenis jest sportem narodowym. Po powrocie ukończył Iberystykę, jeszcze bardziej zacieśniając w ten sposób swoje związki z Hiszpanią i charakterystycznym dla tego kraju podejściem do życia: radością, bezpośredniością i pasją. Akademia Tenisowa J.C. Ferrero oraz rok praktyki w Barcelonie, a także kilka lat efektywnej pracy szkoleniowej w Polsce - i mamy trenera, któremu z całą pewnością można zaufać.

 

 

Magda Herszfeld

TENIS

W przeszłości zawodniczka KS ”Warszawianka”, była reprezentantka jednej z uniwersyteckich drużyn w USA, fizjoterapeutka. Medalistka w rozgrywkach indywidualnych i na Drużynowych Mistrzostwach Polski. Z uśmiechem poprowadzi trening na każdym poziomie zaawansowania. Nie odda tak łatwo wygranej podczas sparingu.

Lionel Kemaju

cd

Karolina Krajewska

TENIS

Instruktorka tenisa, uwielbia ten sport i dzieci, a dzieci uwielbiają ją. W przeszłości odbijała piłeczki całkiem zawodowo. 1 miejsce na Drużynowych Mistrzostwach Polski w juniorach zobowiązuje! Potrafi również nieźle utrzymywać się na wodzie – jest trenerką II klasy w pływaniu. I jak mało kto śmiga na stokach – jest również instruktorką narciarstwa.

 

Gabriel Nowakowski

TENIS

Gabriel to wciąż aktywny zawodnik, ścisła krajowa czołówka w kategoriach juniorskich. Złoty medalista Drużynowych Mistrzostw Polski. Swoje umiejętności zdobywał u najlepszych polskich i zagranicznych trenerów. Trenował w Czechach, Austrii, Niemczech i Hiszpanii. Jest radosny i zawsze pozytywnie nastawiony, jednak od swoich podopiecznych wymaga pełnego zaangażowania.

 

Oskar Siewinski

cd

Michał Szewc

TENIS

Menadżer sekcji tenisa w Sinnet House of Sports, były czołowy zawodnik i reprezentant Uniwersytetu Warszawskiego, Mistrz Polski Uniwersytetów, kilkukrotny medalista Drużynowych Akademickich Mistrzostw Polski oraz Drużynowych Mistrzostw Polski Seniorów. Jako trener, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski z drużynami w różnych kategoriach wiekowych. Pracował jako trener i menadżer z czołowymi juniorami i seniorami w kraju oraz zawodnikami grającymi “na tourze”.