JEST TO SYSTEM ĆWICZEŃ FIZYCZNYCH, KTÓREGO CELEM JEST WPROWADZENIE STANU RÓWNOWAGI W ORGANIŹMIE. ĆWICZENIA WYKONYWANE PRZY DŹWIĘKACH SPOKOJNEJ MUZYKI WZMACNIAJĄ MIĘŚNIE POSTURALNE I GŁĘBOKIE ORAZ POPRAWIAJĄ WYGLĄD NASZEGO CIAŁA, WPROWADZAJĄC JEDNOCZEŚNIE W POGODNY NASTRÓJ. FIZJOTERAPEUCI I OSTEOLODZY OKREŚLAJĄ TĘ METODĘ JAKO JEDNĄ Z NAJBEZPIECZNIEJSZYCH FORM AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ.

Instruktorzy fitness
Tomek Beck
FITNESS/PŁYWANIE
Posiada dwudziestoletnie doświadczenie instruktorskie i dużą wiedzę, którymi bardzo chętnie dzieli się z innymi. Przygodę z pracą w sporcie zaczął w 2005 r. w Pałacu Młodzieży, jak również w warszawskim klubie Herkules. Sześć lat trenował Viet Vo Dao, które nauczyło go dyscypliny, niezależności i pewności siebie. Bardzo lubi pracę z dziećmi, a dorośli doceniają go za kreatywność i dyscyplinę na treningach.
Tomasz Brzózka
Dyrektor sportowy Sinnet House of Sports, trener personalny z wieloletnim doświadczeniem, finalista Mistrzostw Europy w fitness i zawodów Ironman. Absolwent podyplomowych studiów ”Psychologia pozytywna w sporcie”, autor książki ”Fitness dla mężczyzn”.

 

Ola Chudzyńska
FITNESS
Jako pasjonatka zdrowego stylu życia i dążenia do równowagi uważa, że sport jest jednym z ważnych narzędzi do osiągania celów, nie tylko sportowych. Specjalizuje się w treningu dla kobiet, który ma bezinwazyjnie zmienić i ciało, i umysł. 
Ola Ciechalska
FITNESS
Trener personalny  , szkoleniowiec, prezenter speedball, speedball fitness i IFAA Poland. Ola specjalizuje się w zajęciach choreograficznych (np. step i dance)  i wzmacnijących. Jej pasją jest trening wykorzystujący elementy sztuk walki. Wielką wagę przykłada do poprawności wykonywanych świczeń oraz dba o  dobrą atmosferę podczas ćwiczeń.
Monika Drzewiecka
Certyfikowana międzynarodowa trenerka personalna. Miłośniczka aktywności fizycznej, racjonalnego żywienia, aktywnego trybu życia. Ze sportem  związana od najmłodszych lat, począwszy od lekkoatletyki (biegi długo krótkodystansowe, skok w dal) przez piłkę nożna.
Jako trenerka pracuje z ludźmi personalnie, którzy pragną zmienić nie tylko swoje ciało, ale również stan zdrowia oraz nastawienie do życia! Moim głównym celem w pracy z drugim człowiekiem jest przekazanie mu poczucia pewności siebie, pewności tego, że jest ważny, że stać go na wiele, jeśli tylko będzie chciał.Staram się zawsze wspierać na drodze do całkowitej samoakceptacji.Każdy mój klient jest jedyny, wyjątkowy – traktowany w sposób indywidualny. Moje zaangażowanie wzrasta wraz z potrzebami moich podopiecznych.
 
Katarzyna Gelba
Absolwentka warszawskiej AWF, wydział Turystyka i Rekreacja. Poprzez trening personalny chce wzbudzić w ludziach entuzjazm do ćwiczeń, pokazać, że odpowiednio dobrana aktywność fizyczna może wywołać dodatkowy uśmiech i satysfakcję w ciągu dnia. Swoich podopiecznych traktuje ze szczególną uwagą, potrafi ich wysłuchać, poznać potrzeby i odpowiednio zmotywować do osiągania wyznaczonych celów.
Piotr Kaczmarek
Absolwent AWF w Warszawie, trener, szkoleniowiec. W przeszłości doskonały lekkoatleta, zawodnik CWKS Legia Warszawa i AZS AWF Gdańsk. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w biegach sprinterskich, członek Kadry Narodowej. Obecnie dyplomowany Instruktor Rekreacji Ruchowej i Kulturystyki. Dzięki swoim umiejętnościom i bogatemu doświadczeniu doskonale sprawdza się w szerokim ujęciu szkoleń o charakterze wzmacniającym. Zaraża pasją do zdrowej i bezpiecznej aktywności. 
Mateusz Karol
Trener personalny, instruktor kettlebell, instruktor pływania, ratownik WOPR, instruktor gimnastyki korekcyjnej. Uzyskał tytuł trenera blackroll w dziedzinie automasażu i pracy na powięziach. Specjalista w zakresie żywienia ,dietetyki i suplementacji.  Przygodę ze sportem rozpoczął już jako dziecko trenując kilka lat pływanie z sukcesami na szczeblu krajowym. Wielokrotny uczestnik Mistrzostw Polski w ratownictwie wodnym na wodach otwartych, oraz medalista zawodów ratowniczych na pływalniach krytych. Brązowy medalista Mistrzostw Polski w kickboxingu. Doświadczenie zdobywał pracując jako trener w Słupsku oraz Poznaniu. Specjalizuje się w treningu ogólnorozwojowym, siłowym oraz mieszanych sztukach walk. W swoim dorobku ma 17 stoczonych walk w formule MMA, z czego 16 jako zwycięzca. Obecnie zawodnik Brazylijskiego Jiu Jitsu. Motto życiowe:  „Ból jest przemijający, a skutki rezygnacji pozostają na całe życie”.
Karol Kieda
Absolwent Akademii Wychowania  Fizycznego na kierunku wychowanie fizyczne. Ze sportem związany od dawna.W latach 2010-2015 wielokrotny uczestnik i finalista mistrzostw Polski w rzucie młotem. Świat kulturystyki i fitnessu zainteresował go tak bardzo, że postanowił sprawdzić się w zawodach kulturystycznych. Od 2 lat jest czynnym zawodnikiem  IFBB, startuje w kategorii fitness plażowe mężczyzn  +182cm. Pasją, wiedzą i uśmiechem zaraża wszystkich, a jego motywacją  są efekty podopiecznych, którzy rozwijają swoje aspekty fizyczne oraz umiejętności siłowe pod jego czujnym, trenerskim okiem.
Diana Konopka
Absolwentka warszawskiej AWF oraz SWPS, wydział psychologii klinicznej. Jej osiągnięcia sportowe to, między innymi:  III miejsce na Mistrzostwach Polski w Fitness Miss Fitness Polski w latach 95, 96, i 97, Mistrzyni Polski w Gimnastyce Artystycznej, nominacja na Igrzyska Olimpijskie Barcelona 1992, Brązowa medalistka Mistrzostw Europy Ateny 1988 w gimnastyce artystycznej. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą. Sport ma we krwi, w genach - jej tata to wielokrotny olimpijczyk w gimnastyce sportowej.
Grzegorz Kosik
Z wykształcenia psycholog społeczny i socjolog. Instruktor Sportu o specjalizacji KARATE Shorin-Ryu. Od niedawna, oprócz treningów w grupach dziecięcych i dorosłych, prowadzi także zajęcia w przedszkolach z 4- i 5-latkami. W 2010 r. uzyskał pierwszy stopień mistrzowski z zakresu KARATE Shorin-Ryu (1 DAN). Obecnie posiada 2 DAN w KARATE Shorin-Ryu oraz 2 KYU w OKINAWA  KOBUDO. Swoje umiejętności regularnie doskonali na krajowych i międzynarodowych stażach z senseim Aleksandrem Staniszewskim (8 DAN) i senseim Kenyu Chinen (9 DAN).
Marta Kosinska
Absolwentka WSKFiT. Dyplomowany instruktor sportu ze specjalnością kulturystka, a od 2008 r. instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness i samoobrona. Certyfikowany wychowawca kolonijny. Zdobywczyni brązowego medalu na X Mistrzostwach Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu 2014 r. w Łodzi. Miłośniczka sportów walki,żeglarstwa jazdy konnej i fitness. W swoich zajęciach chętnie wykorzystuje elementy z jogi i metody Pilates. Uczestniczka licznych szkoleń, warsztatów i konwencji Reebok University Poland. Współpracuje z osobami niewidomymi. Podczas zajęć kładzie szczególny nacisk na bezpieczeństwo i technikę wykonywanych ćwiczeń, dba o przyjazną atmosferę na sali i uczy świadomej pracy z ciałem.
Robert Kowalski
FITNESS
Trener personalny, absolwent Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie na kierunku Wychowanie Fizyczne w specjalności trenersko-menedżerskiej. Ze sportem związany od najmłodszych lat. Jako zawodnik piłki nożnej grał m.in. w takich klubach jak: MKS Agrykola Warszawa, MSP Szamotuły, MKS Znicz Pruszków i KS Legionovia KZB Legionowo. W 2009r. jako zawodnik Agrykoli Warszawa zdobył tytuł mistrza Mazowsza. Certyfikowany uczestnik obozu szkoleniowego AC Milan Junior Camp. W wieku 19 lat testowany przez kluby z ekstraklasy takie jak: Jagiellonia Białystok, czy Zagłębie Lubin. Po zakończeniu piłkarskiej kariery kontynuuje swą sportową pasję trenując innych i pomagając im w uzyskaniu oczekiwanych efektów. Młody, ambitny trener, który do życia podchodzi z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem, zarażając tym innych.
Arkadiusz Krygier

Z wykształcenia prawnik z zamiłowania aktor od ponad 20 lat związany ze sportem. Certyfikowany instruktor spinningu, który zaraża emocjami oraz pozytywną energią.

Magda Krzyżanowska

FITNESS
Absolwentka warszawskiej AWF. Instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness, dyplomowana trenerka akrobatyki sportowej, menadżerka sportu. Przez wiele lat związana ze sportem wyczynowym. Była Mistrzyni Polski i Mistrzyni Świata w akrobatyce sportowej. Od 2001 roku wszechstronna Master  Trener, szkoleniowiec i prezenterka Reebok University Poland.

Łukasz Kuźmicki

FIZJOTERAPEUTA, FITNESS
Łukasz jest absolwentem warszawskiej AWF, fizjoterapeutą, masażystą, instruktorem kulturystyki, boksu i treningu funkcjonalnego. Sport jest jego pasją. Od dziecka trenował lekkoatletykę, koszykówkę, jednak największe sukcesy osiągnął jako zawodnik rugby - złoty medal Mistrzostw Polski. Przez kilka lat był terapeutą tkanek miękkich walijskiej reprezentacji rugby - Welsh Rugby Union.

Maciej Orysiak
Absolwent Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie na kierunku Wychowanie Fizyczne w specjalności Trener Przygotowania Motorycznego. Trener personalny, dyplomowany Trener Przygotowania Motorycznego, instruktor sportu o specjalności - kulturystyka oraz fitness. Zajmuje się promowaniem zdrowego stylu życia, zdrowego odżywiania, oraz suplementacją. W wolnej chwili poza treningiem na siłowni uwielbia jazdę na rowerze. Z aktywnością fizyczną związany od najmłodszych lat. Począwszy od gimnastyki przez piłkę nożną, aż po trenowanie sportów walki takich jak Kick-boxing. Na co dzień pracuje jako trener personalny, by nieść innym pomoc w ich trudzie dnia codziennego oraz podnieść tym samym ich jakość życia. Kieruje się mottem: "Kto liczy na swą siłę, ten jej nie ma. Kto liczy na swoje marzenia, temu siły przybywa". Nieustannie rozwija się poprzez kursy i szkolenia.
Konrad Ostrowski
Absolwent warszawskiej AWF, Collegium Masoviense Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu. Trener funkcjonalny, instruktor boksu, instruktor pływania, ratownik WOPR, ratownik medyczny. Odbył szkolenia trenerskie z zakresu treningu funkcjonalnego oraz taśm anatomicznych. Posiada żółty pas Israeli Krav Maga Association. Menadżer ringu i sędzia techniczny federacji KSW.
Iwona Pachońska
Praktykuje jogę od 18 lat. W tym czasie zmieniła się z osoby pełnej obaw w pogodną, świadomą własnej wartości kobietę. Mimo zbliżającej się sześćdziesiątki jest sprawniejsza, zdrowsza i ma więcej energii, niż wtedy, gdy miała 20 lat. Uczestniczyła w dziesiątkach warsztatów organizowanych przez najlepszych nauczycieli w Polsce i za granicą. Iwona ukończyła trzyletni kurs nauczycielski na I i II stopień, potem dwa roczne kursy na stopień III i IV.
Jolanta Pankowska
Z jogą zetknęła się w 2002 roku i już pierwsza sesja była dla niej zaskoczeniem – wielkim odkryciem, że joga nie tylko rozciąga nasze mięśnie, ale też otwiera oczy i serca. Jola ukończyła trzyletni kurs nauczycielski, zdała egzamin i uzyskała certyfikat intro II, wydany w Indiach, w Instytucie jogi B.K.S Iyengara w Punie.
Kamil Pilarski
Trener personalny, absolwent Pedagogiki APS i warszawskiej AWF na kierunku Sport. Jest  instruktorem podnoszenia ciężarów PZPC, czynnym zawodnikiem podnoszenia ciężarów, startującym w polskiej lidze od ponad 12 lat. Posiada ponadto uprawnienia trenera II klasy kulturystyki, menadżera sportu, sędziego PZPC, a także instruktora snowboardu oraz instruktora rekreacji ruchowej.  

 

Michał Pluskota
Od dzieciństwa związany ze sportem, od 8 lat zajmuje się fitnessem i treningiem personalnym. Jako propagator treningu funkcjonalnego, pasjonat i trener Crossfit, był prekursorem tej dyscypliny w Polsce. Michał to trener do zadań specjalnych - nie boi się żadnych wyzwań sportowych.
 
Grzegorz Reda
Optymista pełny pozytywnej energii. Trener Crossfit Level 1, instruktor koszykówki oraz snowboardu. Doświadczenie zdobywał prowadząc przez 3 lata zajecia ogólnorozwojowe dla dzieci, wykonując projekty sportowe dla NIKE oraz zgłębiając techniki crossfitu aktywnie uczestnicząc w zawodach. Swoich podopiecznych motywuje do pokonywania barier oraz uczy jak cieszyć się z aktywności fizycznej. Wyznaje zasadę bezpieczeństwo, technika, intensywność.
Hubert Rzemek
Od dziecka ciągnęło go do wszelkiego rodzaju aktywności a każde napotkane drzewo musiało zostać przez niego zdobyte. Do dzisiaj stawia sobie poprzeczkę naprawdę na wysokim poziomie i potrafi udowodnić, że rzeczy niemożliwe stają się możliwe. Nie ma znaczenia czy będzie to nauka wirtuoza pianina tricków na deskorolce czy salto na slackline. 
Hubi uwielbia pracować z dziećmi i choć nieraz przy tym staje na głowie to kocha to co robi. Kieruje się zasadą "Let Kids Be Kids"  i zaszczepia dzieciom nawyk aktywności od najmłodszych lat. 
Prowadzi zajęcia ogólnorozwojowe, wplatając elementy gimnastyki i akrobatyki. Zajmuje się też przygotowaniem sprawnościowym i akrobatycznym do freestyle na snowboardzie.
Dzien bez herbaty to dla niego dzień stracony
Marek Sadowski
Absolwent warszawskiej AWF. Współpracuje ze sportowcami na różnym poziomie wytrenowania i zaawansowania oraz z osobami niezwiązanymi ze sportem. Doradza zarówno w procesie treningu, jak i identyfikacji oraz obniżenia ryzyka wystąpienia urazów i przeciążeń. Ukończył kursy i szkolenia z zakresu terapii manualnej, treningu sportowego, funkcjonalnego, Crossfit, Core Stability, oceny funkcjonalnej FMS, kinesiotapingu, tapingu sportowego oraz masażu.
Khrystyna Struk
Kilka lat temu zmieniła swój styl życia i zajęła się jogą. Dziś Dyplomowana Instruktorka Jogi z uprawieniami państwowymi. Ukończyła trzyletni kurs nauczycielski w linii B.K.S. Iyengara. Członkini Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce. Personalna trenerka jogi. Certyfikowana Trenerka Facefitnessu. Tancerka. Organizatorka BeWell Festiwalu. Praktykę skupia głownie na jodze Iyengara ale ćwiczy także Ashtanga Vinyasa Yogę. Pozwala to pracować z ciałem na rożnych poziomach. Wiedzę praktyczną i teoretyczną na temat jogi zdobywa u najlepszych nauczycieli z kraju i zagranicy. Regularnie uczestniczy w warsztatach i kursach. Promuje zdrowy i aktywny styl życia. Jest osobą o wielu pasjach. Podchodzi holistycznie do siebie i swojego nauczania. Jest pełna energii i dzieli się tą energią z innymi.
Piotr Widziszewski
Młody ambitny trener z 4-ro letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w treningach na kółkach gimnastycznych, przywracaniu funkcjonalnych wzorców ruchu i budowaniu zdolności motorycznych. Z pasją dzieli się wiedzą z zakresu treningu oraz zdrowego trybu życia. Skutecznie motywuje swoich podopiecznych , którzy stają się sprawniejsi oraz osiągają wyznaczone przez siebie cele.
Łukasz Wójcicki
FITNESS
Trener personalny, instruktor sportu i rekreacji ruchowej o specjalizacji samoobrona, instruktor cross-treningu oraz Animal Flow level 1. Od ponad 15 lat zajmuje się sztukami walki, sportem i performatyką ciała. Tancerz, choreograf, perfmormer. Trener mieszanych sportów walki w formule K-1 (Karate, Muay Thai, Kickboxing, Boks, Taekwon Do, Sanda). Doradza w diecie. Weganin, pozytywista. Jego dewiza to przede wszystkim jakość i podstawy.
Patryk Żukowski
FITNESS
Młody ambitny trener od dzieciństwa związany ze sportem. Czynny zawodnik mieszanych sztuk walki, doskonale odnajduje się w Boksie, zapasach. Trener od przygotowania motorycznego doskonale wprowadzi Cię w podróż ze sportem, trening z nim to czysta przyjemność.