Członkostwo

SZANOWNI PAŃSTWO!

KORZYSTANIE Z KLUBU SINNET WIĄŻE SIĘ Z ZAKUPEM CZŁONKOSTWA ORAZ WNIESIENIEM OPŁATY WPISOWEJ. LICZBA MIEJSC W KLUBIE JEST OGRANICZONA. UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE W CHWILI OBECNEJ ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAPISANIA SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH OR

  • SINNET CLASSIC  pakiet umożliwia swobodne korzystanie z zajęć grupowych oraz całej infrastruktury klubowej, w tym: kortów tenisowych*, kortów do squasha, basenu, siłowni oraz sauny w godzinach otwarcia Sinnet House of Sports przez cały tydzień. To najbardziej uniwersalna propozycja dla osób ceniących sobie swobodę wyboru.
  • SINNET FAMILY  oferta dla aktywnych rodzin z dziećmi, pozwalająca na swobodne korzystanie z zajęć grupowych oraz infrastruktury klubowej, w tym: kortów tenisowych*, kortów do squasha, basenu, siłowni oraz sauny w godzinach otwarcia Sinnet House of Sports przez cały tydzień. Dzieci mogą doskonalić umiejętności sportowe pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej na zajęciach grupowych oraz podczas treningów indywidualnych (treningi indywidualne oraz szkółki są płatne dodatkowo zgodnie z cennikiem).
  • SINNET COUPLE       to propozycja dla par, które wspólnie chcą aktywnie spędzać czas i bez ograniczeń korzystać z klubowej infrastruktury. Pakiet uprawnia 2 osoby dorosłe pozostające we wspólnym gospodarstwie domowym do korzystania z zajęć grupowych, kortów tenisowych*, kortów do squasha, basenu, siłowni, odnowy biologicznej w godzinach otwarcia Sinnet House of Sports przez cały tydzień.
  • SINNET SENIOR   pakiet przeznaczony dla osób powyżej 65. roku życia, uprawniający do bezpłatnego korzystania z zajęć grupowych, kortów do squasha, basenu, siłowni oraz sauny w godzinach otwarcia Sinnet House of Sports przez cały tydzień. Korzystanie z kortów do tenisa jest płatne dodatkowo zgodnie z aktualnie obowiązującym cennikiem.
  • Osoby zainteresowane dołączeniem do grona członków Sinnet House of Sports uprzejmie prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: dc@sinnet.pl. zapraszamy rowniez  do odwiedzenia klubu po wczesniejszym umowieniu spotkania pod numerem 22 550 34 00.

* rezerwacje kortow   tenisowych  podlegaja ograniczeniom.

  •