Członkostwo

SZANOWNI PAŃSTWO!

KORZYSTANIE Z KLUBU SINNET WIĄŻE SIĘ Z ZAKUPEM CZŁONKOSTWA ORAZ WNIESIENIEM OPŁATY WPISOWEJ. LICZBA MIEJSC W KLUBIE JEST OGRANICZONA. UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE CHWILI OBECNEJ ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAPISANIA SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH .

  • SINNET PREMIUM (lista oczekujących)  -pakiet umożliwia swobodne korzystanie z zajęć grupowych oraz infrastruktury klubowej, w tym: kortów tenisowych, kortów do squasha, basenu, siłowni oraz sauny w godzinach otwarcia Sinnet House of Sports przez cały tydzień. Pakiet szczególnie polecany tym miłośnikom tenisa, którzy grają często i regularnie, gdyż umożliwia dokonywanie długoterminowych rezerwacji do 10 godzin kortów tenisowych tygodniowo. W ramach członkostwa SINNET PREMIUM istnieje możliwość dokupienia drugiego członkostwa (SINNET CLASSIC) dla osoby towarzyszącej z 50 proc. rabatem. Posiadacze pakietu SINNET PREMIUM mogą bezpłatnie korzystać z klubowych śniadań.
  • SINNET CLASSIC - (lista oczekujących)  pakiet umożliwia swobodne korzystanie z zajęć grupowych oraz całej infrastruktury klubowej, w tym: kortów tenisowych, kortów do squasha, basenu, siłowni oraz sauny w godzinach otwarcia Sinnet House of Sports przez cały tydzień. To najbardziej uniwersalna propozycja dla osób ceniących sobie swobodę wyboru. Posiadacze pakietu CLASSIC mogą dokonywać do 5 godzin rezerwacji kortów tenisowych z tygodniowym wyprzedzeniem.
  • SINNET FAMILY -  (lista oczekujących) oferta dla aktywnych rodzin z dziećmi, pozwalająca na swobodne korzystanie z zajęć grupowych oraz infrastruktury klubowej, w tym: kortów tenisowych, kortów do squasha, basenu, siłowni oraz sauny w godzinach otwarcia Sinnet House of Sports przez cały tydzień. W ramach pakietu przysługuje możliwość dokonywania do 5 godzin rezerwacji kortów tenisowych z tygodniowym wyprzedzeniem. Dzieci mogą doskonalić umiejętności sportowe pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej na zajęciach grupowych oraz podczas treningów indywidualnych (treningi indywidualne oraz szkółki są płatne dodatkowo zgodnie z cennikiem). Opłaty za członkostwo pobierane są wyłącznie z jednej karty kredytowej.
  • SINNET COUPLE         (lista oczekujących) - to propozycja dla par, które wspólnie chcą aktywnie spędzać czas i bez ograniczeń korzystać z klubowej infrastruktury. Pakiet uprawnia 2 osoby dorosłe pozostające we wspólnym gospodarstwie domowym do korzystania z zajęć grupowych, kortów tenisowych, kortów do squasha, basenu, siłowni, odnowy biologicznej w godzinach otwarcia Sinnet House of Sports przez cały tydzień. Posiadanie pakietu SINNET COUPLE uprawnia do dokonywania do 5 godzin rezerwacji kortów tenisowych z tygodniowym wyprzedzeniem. Opłaty za członkostwo pobierane są wyłącznie z jednej karty kredytowej.
  • SINNET SENIOR -  (lista oczekujących) to pakiet przeznaczony dla osób powyżej 65. roku życia, uprawniający do bezpłatnego korzystania z zajęć grupowych, kortów do squasha, basenu, siłowni oraz sauny w godzinach otwarcia Sinnet House of Sports przez cały tydzień. Korzystanie z kortów do tenisa jest płatne dodatkowo zgodnie z aktualnie obowiązującym cennikiem.
  • Osoby zainteresowane dołączeniem do grona członków Sinnet House of Sports uprzejmie prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: dc@sinnet.pl
  •