SINNET HOUSE OF SPORTS OFERUJE TRZY PROFESJONALNE KORTY DO SQUASHA FIRMY ASB, KTÓRA JEST POWSZECHNIE UZNAWANA ZA NAJLEPSZĄ NA ŚWIECIE. KORTY NIE PODDAJĄ SIĘ WPŁYWOM CZYNNIKÓW ZEWNĘTRZNYCH, TAKICH JAK TEMPERATURA I WILGOTNOŚĆ. DZIĘKI TEMU ZAWSZE ZAPEWNIAJĄ ODPOWIEDNIE WARUNKI DO GRY. NAJWAŻNIEJSZYM ELEMENTEM, OPRÓCZ ŚCIAN DO SQUASHA, JEST DOBRA PODŁOGA. CECHY PODŁOŻA DO GRY W SQUASHA SĄ BARDZO ŚCIŚLE OKREŚLONE I NIE POZWALAJĄ NA TAKĄ RÓŻNORODNOŚĆ I DOWOLNOŚĆ, JAK TO JEST W TENISIE. JEDNĄ Z NAJWAŻNIEJSZYCH CECH PODŁÓG ZAMONTOWANYCH W SINNET HOUSE OF SPORTS JEST ICH SPRĘŻYSTOŚĆ, CO ZAPEWNIA ODPOWIEDNIE BEZPIECZEŃSTWO DLA ZAWODNIKA.

NASZE KORTY ZAPEWNIAJĄ ODPOWIEDNI KOMFORT ZAWODNIKOM, TJ. AKUSTYKĘ, TEMPERATURĘ, WILGOTNOŚĆ POWIETRZA, WENTYLACJĘ I OŚWIETLENIE. PRZY KORCIE CENTRALNYM ZAINSTOWALIŚMY TRYBUNĘ, KTÓRA POMIEŚCI OKOŁO 50 OSÓB. NA KORTACH ASB W SINNET HOUSE OF SPORTS ROZGRYWANO LIGOWE, JAK I OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA W SQUASHA, POD PATRONATEM POLSKIEJ FEDERACJI SQUASHA.

SINNET HOUSE OF SPORTS ZOSTAŁ DOCENIONY PRZEZ CZOŁOWYCH ZAWODNIKÓW Z POLSKI, CZECH I ANGLII, PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO NAJWAŻNIEJSZYCH IMPREZ SQUASHOWYCH. MIELIŚMY PRZYJEMNOŚĆ GOŚCIĆ TRENERÓW KADRY ANGLII, NIEMIEC, KOLUMBII, MEKSYKU I PAKISTANU.

TRENING INDYWIDUALNY
Trenerzy squasha SINNET CLUB zapraszają na zajęcia indywidualne jak i grupowe.
W PROGRAMIE:
Nauka podstaw bezpieczeństwa i gry w squasha
Nauka i doskonalenie techniki i taktyki podczas gry w squasha (odbicia forhand, backhand, boast, cross, drive, lob, serwis)
Nauka poruszania się po korcie
ZAPEWNIAMY
PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO ZAJĘĆ, SZYBKIE POSTĘPY, POPRAWĘ WYDOLNOŚCI ORGANIZMU, ZABAWĘ, SPALENIE 1000 KALORII W 60MIN.