GRAFIK WAŻNY OD 27.05.2021

POBIERZ GRAFIK ZAJĘĆ   ›
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA
NIEDZIELA
PONIEDZIAŁEK
  • 08:40 - 09:40
    KATORŻNIK

    TOMASZ BRZÓZKA
    60 MIN
  • 09:00 - 10:00
    SIX PACK AND STRETCH


    60 MIN
  • 09:30 - 10:30
    SPINNING


    60 MIN
  • 10:00 - 11:00
    BODY ART

    OLA CHUDZYŃSKA
    60 MIN
  • 10:00 - 11:00
    AQUA AEROBIK

    AMELIA RÓŻYCKA
    60 MIN
  • 10:45 - 12:15
    JOGA

    IWONA PACHOŃSKA
    90 MIN
  • 16:00 - 17:30
    GIMNASTYKA DLA DZIECI


    90 MIN
  • 18:00 - 19:00
    SIX PACK AND STRETCH


    60 MIN
WTOREK
  • 08:00 - 09:30
    YOGA

    JOLANTA PANKOWSKA
    90 MIN
  • 09:00 - 10:00
    SIX PACK AND STRETCH


    60 MIN
  • 09:30 - 10:30
    SPEED BALL

    OLA CIECHALSKA
    60 MIN
    (OD 10 MAJA 2022)
  • 09:45 - 10:45
    POWER JOGA

    MIRELLA GOŁĘBNIAK
    60 MIN
  • 10:00 - 11:00
    AQUA AEROBIC

    ANNA SZAŁKOWSKA
    60 MIN
  • 11:00 - 12:00
    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    MIRELLA GOŁĘBNIAK
    60 MIN
  • 16:00 - 17:00
    GIMNASTYKA DLA DZIECI

    MIKOŁAJ KUCHAREK
    60 MIN
  • 18:00 - 19:00
    SIX PACK AND STRETCH


    60 MIN
ŚRODA
  • 08:40 - 09:40
    KATORŻNIK

    TOMASZ BRZÓZKA
    60 MIN
  • 09:00 - 10:00
    SIX PACK AND STRETCH


    60 MIN
  • 09:30 - 10:30
    SPINNING


    60 MIN
  • 10:00 - 11:00
    BODY ART

    OLA CHUDZYŃSKA
    60 MIN
  • 10:00 - 11:00
    AQUA AEROBIK

    KASIA JARZEMSKA
    60 MIN
  • 10:45 - 12:15
    JOGA

    JOLANTA PANKOWSKA
    90 MIN
  • 16:00 - 17:30
    GIMNASTYKA DLA DZIECI


    90 MIN
  • 18:00 - 19:00
    SIX PACK AND STRETCH


    60 MIN
CZWARTEK
  • 08:00 - 09:30
    YOGA POGŁĘBIONA

    JOLANTA PANKOWSKA
    90 MIN
  • 09:00 - 10:00
    SIX PACK AND STRETCH


    60 MIN
  • 09:30 - 10:30
    SPEED BALL

    OLA CIECHALSKA
    60 MIN
  • 09:45 - 10:45
    POWER JOGA

    MIRELLA GOŁĘBNIAK
    60 MIN
  • 10:00 - 11:00
    AQUA AEROBIK

    AMELIA RÓŻYCKA
    60 MIN
  • 11:00 - 12:00
    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    MIRELLA GOŁĘBNIAK
    60 MIN
  • 16:00 - 17:00
    GIMNASTYKA DLA DZIECI

    MIKOŁAJ KUCHAREK
    60 MIN
  • 18:00 - 19:00
    SIX PACK AND STRETCH


    60 MIN
  • 20:00 - 22:00
    DEBLOWE CZWARTKI


    120 MIN
    (CO DRUGI CZWARTEK)
PIĄTEK
  • 08:30 - 09:30
    FULL BODY WORKOUT

    JULIA ŚMIESZEK
    60 MIN
  • 09:00 - 10:00
    SIX PACK AND STRETCH


    60 MIN
  • 09:30 - 10:30
    SPINNING


    60 MIN
  • 10:00 - 11:00
    BODY ART

    OLA CHUDZYŃSKA
    60 MIN
  • 10:00 - 11:00
    AQUA AEROBIK

    ANNA SZAŁKOWSKA
    60 MIN
  • 10:45 - 12:15
    YOGA

    IWONA PACHOŃSKA
    90 MIN
  • 16:00 - 17:30
    GIMNASTYKA DLA DZIECI


    90 MIN
  • 17:00 - 18:00
    SHAPE + STRETCH

    MARTA KOSINSKA
    60 MIN
  • 18:00 - 19:00
    SIX PACK AND STRETCH


    60 MIN
  • 18:00 - 19:00
    PILATES

    MARTA KOSINSKA
    60 MIN
SOBOTA
  • 10:00 - 10:30
    SIX PACK AND STRECH


    30 MIN
  • 11:00 - 12:00
    TBC

    MAGDA KRZYŻANOWSKA
    60 MIN
  • 12:00 - 13:00
    PILATES

    MAGDA KRZYŻANOWSKA
    60 MIN
  • 12:00 - 13:00
    ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE DLA DZIECI

    GRZEGORZ KOSIK
    60 MIN
  • 15:00 - 16:00
    GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA (MŁODZIEŻ)

    NADIIA YERMLAIEVA
    60 MIN
  • 18:00 - 19:00
    SIX PACK AND STRETCH


    60 MIN
NIEDZIELA
  • 10:00 - 10:30
    SIX PACK AND STRETCH


    30 MIN
  • 11:00 - 12:00
    TBC


    60 MIN
  • 12:00 - 13:00
    PILATES


    60 MIN
  • 12:00 - 13:00
    ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE DLA DZIECI


    60 MIN
  • 13:00 - 13:50
    GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA (JUNIOR)

    NADIIA YERMLAIEVA
    50 MIN
  • 14:00 - 15:00
    GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA (MŁODZIEŻ)

    NADIIA YERMLAIEVA
    60 MIN
  • 18:00 - 19:00
    SIX PACK AND STRETCH


    60 MIN
    (SIŁOWNIA)
PRZESUŃ, ABY ZMIENIĆ DZIEŃ