GRAFIK WAŻNY OD 29.09.2015

POBIERZ GRAFIK ZAJĘĆ   ›
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA
NIEDZIELA
PONIEDZIAŁEK
  • 08:30 - 09:30
    KATORŻNIK

    TOMASZ BRZÓZKA
    60 MIN
  • 09:00 - 09:30
    6PACK&STRETCH


    30 MIN
  • 09:30 - 10:00
    6PACK&STRETCH


    30 MIN
  • 09:30 - 10:30
    BODY ART

    OLA CHUDZYŃSKA
    60 MIN
  • 09:30 - 10:30
    SPINNING


    60 MIN
    (EWA DEMCZUK)
  • 10:00 - 11:00
    AQUA FIT

    KATARZYNA GELBA
    60 MIN
  • 10:40 - 12:10
    JOGA

    IWONA PACHOŃSKA
    90 MIN
  • 12:00 - 12:20
    TABATA


    20 MIN
  • 16:00 - 17:30
    GYMNASTICS JUNIOR

    KINGA WESOŁOWSKA
    90 MIN
  • 18:00 - 19:00
    PILATES

    DIANA KONOPKA
    60 MIN
  • 19:30 - 20:30
    ZAJĘCIA Z SAMOOBRONY


    60 MIN
WTOREK
  • 08:00 - 09:30
    JOGA

    JOLANTA PANKOWSKA
    90 MIN
  • 09:00 - 10:00
    BODY EXTREME


    60 MIN
  • 09:30 - 10:30
    PILATES

    DIANA KONOPKA
    60 MIN
  • 10:00 - 11:00
    AQUA FIT

    ALEKSANDRA ZIÓŁEK
    60 MIN
  • 10:30 - 11:30
    POWER JOGA


    60 MIN
    (KHRYSTYNA STRUK-FALKIEVITCH)
  • 10:30 - 12:00
    DANCE FLOW


    90 MIN
    (WOJCIECH SAR)
  • 12:00 - 12:20
    TABATA


    20 MIN
  • 16:00 - 17:00
    FIGHT&FEEL

    GRZEGORZ KOSIK
    60 MIN
    (SQUASH -1)
  • 17:00 - 17:30
    6PACK&STRETCH


    30 MIN
  • 18:00 - 19:00
    HOLISTIC BODY


    60 MIN
    (ŻANETA CELING)
  • 18:00 - 19:00
    SKI CLASS


    60 MIN
ŚRODA
  • 08:30 - 09:30
    KATORŻNIK

    TOMASZ BRZÓZKA
    60 MIN
  • 09:00 - 09:30
    6PACK&STRETCH


    30 MIN
  • 09:30 - 10:00
    6PACK&STRETCH


    30 MIN
  • 09:30 - 10:30
    SPINNING


    60 MIN
    (JACEK CICHECKI)
  • 09:30 - 10:30
    BODY ART

    OLA CHUDZYŃSKA
    60 MIN
  • 10:00 - 11:00
    AQUA FIT

    ALEKSANDRA ZIÓŁEK
    60 MIN
  • 10:40 - 12:10
    JOGA

    JOLANTA PANKOWSKA
    90 MIN
  • 12:00 - 12:20
    TABATA


    20 MIN
  • 16:00 - 17:30
    GYMNASTICS JUNIOR

    KINGA WESOŁOWSKA
    90 MIN
  • 17:00 - 18:00
    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    OLA CHUDZYŃSKA
    60 MIN
  • 18:00 - 19:00
    TRENING FUNKCJONALNY


    60 MIN
  • 18:00 - 19:00
    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    OLA CHUDZYŃSKA
    60 MIN
CZWARTEK
  • 08:00 - 09:30
    JOGA

    JOLANTA PANKOWSKA
    90 MIN
  • 09:00 - 10:00
    BODY EXTREME


    60 MIN
  • 09:30 - 10:30
    PILATES


    60 MIN
    (KHRYSTYNA STRUK-FALKIEVICH)
  • 10:00 - 11:00
    AQUA FIT

    ALEKSANDRA ZIÓŁEK
    60 MIN
  • 10:30 - 11:30
    POWER JOGA


    60 MIN
    (KHRYSTYNA STRUK-FALKIEVICH)
  • 10:30 - 12:00
    DANCE FLOW


    90 MIN
    (WOJCIECH SAR)
  • 12:00 - 12:20
    TABATA


    20 MIN
  • 12:00 - 14:00
    DEBLOWE CZWARTKI DLA PAŃ


    120 MIN
  • 16:00 - 17:00
    FIGHT & FEEL

    GRZEGORZ KOSIK
    60 MIN
    (SQUASH -1)
  • 18:00 - 19:00
    SKI CLASS


    60 MIN
    (G)
  • 18:00 - 19:00
    HOLISTIC BODY


    60 MIN
    (ŻANETA CELING)
  • 20:00 - 21:00
    TRENING PŁYWACKI


    60 MIN
  • 20:00 - 22:00
    DEBLOWE CZWARTKI (2 X MIESIĄC)


    120 MIN
PIĄTEK
  • 09:00 - 09:30
    6PACK&STRETCH


    30 MIN
  • 09:30 - 10:00
    6PACK&STRETCH


    30 MIN
  • 09:30 - 10:30
    SPINNING


    60 MIN
    (AGNIESZKA KOBUS)
  • 09:30 - 10:30
    BODY ART

    OLA CHUDZYŃSKA
    60 MIN
  • 10:00 - 11:00
    AQUA FIT

    KATARZYNA GELBA
    60 MIN
  • 10:40 - 12:10
    JOGA

    IWONA PACHOŃSKA
    90 MIN
  • 12:00 - 12:20
    TABATA


    20 MIN
  • 16:00 - 17:30
    GYMNASTICS JUNIOR

    KINGA WESOŁOWSKA
    90 MIN
  • 17:00 - 18:00
    BODY SCULPT

    DIANA KONOPKA
    60 MIN
  • 18:00 - 19:00
    PILATES

    DIANA KONOPKA
    60 MIN
  • 19:00 - 20:00
    WEIGHTLIFTING


    60 MIN
SOBOTA
  • 10:00 - 10:30
    6PACK&STRETCH


    30 MIN
    (G)
  • 11:00 - 12:00
    TBC

    MAGDA KRZYŻANOWSKA
    60 MIN
  • 12:00 - 13:00
    PILATES

    MAGDA KRZYŻANOWSKA
    60 MIN
  • 12:00 - 13:00
    JUNIOR-ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE


    60 MIN
  • 18:00 - 19:00
    TRENING FUNKCJONALNY


    60 MIN
NIEDZIELA
  • 10:00 - 10:30
    6PACK&STRETCH


    30 MIN
    (G)
  • 11:00 - 12:00
    SHAPING MASTER CLASS

    DIANA KONOPKA
    60 MIN
  • 12:00 - 13:00
    PILATES

    DIANA KONOPKA
    60 MIN
  • 12:00 - 13:00
    JUNIRO-ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE


    60 MIN
  • 18:00 - 19:00
    TRENING FUNKCJONALNY


    60 MIN
PRZESUŃ, ABY ZMIENIĆ DZIEŃ