Instruktorzy fitness
Tomek Beck
FITNESS/PŁYWANIE
Posiada dwudziestoletnie doświadczenie instruktorskie i dużą wiedzę, którymi bardzo chętnie dzieli się z innymi. Przygodę z pracą w sporcie zaczął w 2005 r. w Pałacu Młodzieży, jak również w warszawskim klubie Herkules. Sześć lat trenował Viet Vo Dao, które nauczyło go dyscypliny, niezależności i pewności siebie. Bardzo lubi pracę z dziećmi, a dorośli doceniają go za kreatywność i dyscyplinę na treningach.
Tomasz Brzózka
Dyrektor sportowy Sinnet House of Sports, trener personalny z wieloletnim doświadczeniem, finalista Mistrzostw Europy w fitness i zawodów Ironman. Absolwent podyplomowych studiów ”Psychologia pozytywna w sporcie”, autor książki ”Fitness dla mężczyzn”.

 

Ola Chudzyńska
FITNESS
Jako pasjonatka zdrowego stylu życia i dążenia do równowagi uważa, że sport jest jednym z ważnych narzędzi do osiągania celów, nie tylko sportowych. Specjalizuje się w treningu dla kobiet, który ma bezinwazyjnie zmienić i ciało, i umysł. 
Ola Ciechalska
FITNESS
Trener personalny  , szkoleniowiec, prezenter speedball, speedball fitness i IFAA Poland. Ola specjalizuje się w zajęciach choreograficznych (np. step i dance)  i wzmacnijących. Jej pasją jest trening wykorzystujący elementy sztuk walki. Wielką wagę przykłada do poprawności wykonywanych świczeń oraz dba o  dobrą atmosferę podczas ćwiczeń.
Monika Drzewiecka
Certyfikowana międzynarodowa trenerka personalna. Miłośniczka aktywności fizycznej, racjonalnego żywienia, aktywnego trybu życia. Ze sportem  związana od najmłodszych lat, począwszy od lekkoatletyki (biegi długo krótkodystansowe, skok w dal) przez piłkę nożna.
Jako trenerka pracuje z ludźmi personalnie, którzy pragną zmienić nie tylko swoje ciało, ale również stan zdrowia oraz nastawienie do życia! Moim głównym celem w pracy z drugim człowiekiem jest przekazanie mu poczucia pewności siebie, pewności tego, że jest ważny, że stać go na wiele, jeśli tylko będzie chciał.Staram się zawsze wspierać na drodze do całkowitej samoakceptacji.Każdy mój klient jest jedyny, wyjątkowy – traktowany w sposób indywidualny. Moje zaangażowanie wzrasta wraz z potrzebami moich podopiecznych.
 
Katarzyna Gelba
Absolwentka warszawskiej AWF, wydział Turystyka i Rekreacja. Poprzez trening personalny chce wzbudzić w ludziach entuzjazm do ćwiczeń, pokazać, że odpowiednio dobrana aktywność fizyczna może wywołać dodatkowy uśmiech i satysfakcję w ciągu dnia. Swoich podopiecznych traktuje ze szczególną uwagą, potrafi ich wysłuchać, poznać potrzeby i odpowiednio zmotywować do osiągania wyznaczonych celów.
Piotr Kaczmarek
Absolwent AWF w Warszawie, trener, szkoleniowiec. W przeszłości doskonały lekkoatleta, zawodnik CWKS Legia Warszawa i AZS AWF Gdańsk. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w biegach sprinterskich, członek Kadry Narodowej. Obecnie dyplomowany Instruktor Rekreacji Ruchowej i Kulturystyki. Dzięki swoim umiejętnościom i bogatemu doświadczeniu doskonale sprawdza się w szerokim ujęciu szkoleń o charakterze wzmacniającym. Zaraża pasją do zdrowej i bezpiecznej aktywności. 
Mateusz Karol
Trener personalny, instruktor kettlebell, instruktor pływania, ratownik WOPR, instruktor gimnastyki korekcyjnej. Uzyskał tytuł trenera blackroll w dziedzinie automasażu i pracy na powięziach. Specjalista w zakresie żywienia ,dietetyki i suplementacji.  Przygodę ze sportem rozpoczął już jako dziecko trenując kilka lat pływanie z sukcesami na szczeblu krajowym. Wielokrotny uczestnik Mistrzostw Polski w ratownictwie wodnym na wodach otwartych, oraz medalista zawodów ratowniczych na pływalniach krytych. Brązowy medalista Mistrzostw Polski w kickboxingu. Doświadczenie zdobywał pracując jako trener w Słupsku oraz Poznaniu. Specjalizuje się w treningu ogólnorozwojowym, siłowym oraz mieszanych sztukach walk. W swoim dorobku ma 17 stoczonych walk w formule MMA, z czego 16 jako zwycięzca. Obecnie zawodnik Brazylijskiego Jiu Jitsu. Motto życiowe:  „Ból jest przemijający, a skutki rezygnacji pozostają na całe życie”.
Karol Kieda
Absolwent Akademii Wychowania  Fizycznego na kierunku wychowanie fizyczne. Ze sportem związany od dawna.W latach 2010-2015 wielokrotny uczestnik i finalista mistrzostw Polski w rzucie młotem. Świat kulturystyki i fitnessu zainteresował go tak bardzo, że postanowił sprawdzić się w zawodach kulturystycznych. Od 2 lat jest czynnym zawodnikiem  IFBB, startuje w kategorii fitness plażowe mężczyzn  +182cm. Pasją, wiedzą i uśmiechem zaraża wszystkich, a jego motywacją  są efekty podopiecznych, którzy rozwijają swoje aspekty fizyczne oraz umiejętności siłowe pod jego czujnym, trenerskim okiem.
Diana Konopka
Absolwentka warszawskiej AWF oraz SWPS, wydział psychologii klinicznej. Jej osiągnięcia sportowe to, między innymi:  III miejsce na Mistrzostwach Polski w Fitness Miss Fitness Polski w latach 95, 96, i 97, Mistrzyni Polski w Gimnastyce Artystycznej, nominacja na Igrzyska Olimpijskie Barcelona 1992, Brązowa medalistka Mistrzostw Europy Ateny 1988 w gimnastyce artystycznej. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą. Sport ma we krwi, w genach - jej tata to wielokrotny olimpijczyk w gimnastyce sportowej.
Grzegorz Kosik
Z wykształcenia psycholog społeczny i socjolog. Instruktor Sportu o specjalizacji KARATE Shorin-Ryu. Od niedawna, oprócz treningów w grupach dziecięcych i dorosłych, prowadzi także zajęcia w przedszkolach z 4- i 5-latkami. W 2010 r. uzyskał pierwszy stopień mistrzowski z zakresu KARATE Shorin-Ryu (1 DAN). Obecnie posiada 2 DAN w KARATE Shorin-Ryu oraz 2 KYU w OKINAWA  KOBUDO. Swoje umiejętności regularnie doskonali na krajowych i międzynarodowych stażach z senseim Aleksandrem Staniszewskim (8 DAN) i senseim Kenyu Chinen (9 DAN).
Marta Kosinska
Absolwentka WSKFiT. Dyplomowany instruktor sportu ze specjalnością kulturystka, a od 2008 r. instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness i samoobrona. Certyfikowany wychowawca kolonijny. Zdobywczyni brązowego medalu na X Mistrzostwach Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu 2014 r. w Łodzi. Miłośniczka sportów walki,żeglarstwa jazdy konnej i fitness. W swoich zajęciach chętnie wykorzystuje elementy z jogi i metody Pilates. Uczestniczka licznych szkoleń, warsztatów i konwencji Reebok University Poland. Współpracuje z osobami niewidomymi. Podczas zajęć kładzie szczególny nacisk na bezpieczeństwo i technikę wykonywanych ćwiczeń, dba o przyjazną atmosferę na sali i uczy świadomej pracy z ciałem.
Robert Kowalski
FITNESS
Trener personalny, absolwent Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie na kierunku Wychowanie Fizyczne w specjalności trenersko-menedżerskiej. Ze sportem związany od najmłodszych lat. Jako zawodnik piłki nożnej grał m.in. w takich klubach jak: MKS Agrykola Warszawa, MSP Szamotuły, MKS Znicz Pruszków i KS Legionovia KZB Legionowo. W 2009r. jako zawodnik Agrykoli Warszawa zdobył tytuł mistrza Mazowsza. Certyfikowany uczestnik obozu szkoleniowego AC Milan Junior Camp. W wieku 19 lat testowany przez kluby z ekstraklasy takie jak: Jagiellonia Białystok, czy Zagłębie Lubin. Po zakończeniu piłkarskiej kariery kontynuuje swą sportową pasję trenując innych i pomagając im w uzyskaniu oczekiwanych efektów. Młody, ambitny trener, który do życia podchodzi z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem, zarażając tym innych.
Arkadiusz Krygier

Z wykształcenia prawnik z zamiłowania aktor od ponad 20 lat związany ze sportem. Certyfikowany instruktor spinningu, który zaraża emocjami oraz pozytywną energią.

Magda Krzyżanowska

FITNESS
Absolwentka warszawskiej AWF. Instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness, dyplomowana trenerka akrobatyki sportowej, menadżerka sportu. Przez wiele lat związana ze sportem wyczynowym. Była Mistrzyni Polski i Mistrzyni Świata w akrobatyce sportowej. Od 2001 roku wszechstronna Master  Trener, szkoleniowiec i prezenterka Reebok University Poland.

Łukasz Kuźmicki

FIZJOTERAPEUTA, FITNESS
Łukasz jest absolwentem warszawskiej AWF, fizjoterapeutą, masażystą, instruktorem kulturystyki, boksu i treningu funkcjonalnego. Sport jest jego pasją. Od dziecka trenował lekkoatletykę, koszykówkę, jednak największe sukcesy osiągnął jako zawodnik rugby - złoty medal Mistrzostw Polski. Przez kilka lat był terapeutą tkanek miękkich walijskiej reprezentacji rugby - Welsh Rugby Union.

Maciej Orysiak
Absolwent Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie na kierunku Wychowanie Fizyczne w specjalności Trener Przygotowania Motorycznego. Trener personalny, dyplomowany Trener Przygotowania Motorycznego, instruktor sportu o specjalności - kulturystyka oraz fitness. Zajmuje się promowaniem zdrowego stylu życia, zdrowego odżywiania, oraz suplementacją. W wolnej chwili poza treningiem na siłowni uwielbia jazdę na rowerze. Z aktywnością fizyczną związany od najmłodszych lat. Począwszy od gimnastyki przez piłkę nożną, aż po trenowanie sportów walki takich jak Kick-boxing. Na co dzień pracuje jako trener personalny, by nieść innym pomoc w ich trudzie dnia codziennego oraz podnieść tym samym ich jakość życia. Kieruje się mottem: "Kto liczy na swą siłę, ten jej nie ma. Kto liczy na swoje marzenia, temu siły przybywa". Nieustannie rozwija się poprzez kursy i szkolenia.
Konrad Ostrowski
Absolwent warszawskiej AWF, Collegium Masoviense Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu. Trener funkcjonalny, instruktor boksu, instruktor pływania, ratownik WOPR, ratownik medyczny. Odbył szkolenia trenerskie z zakresu treningu funkcjonalnego oraz taśm anatomicznych. Posiada żółty pas Israeli Krav Maga Association. Menadżer ringu i sędzia techniczny federacji KSW.
Iwona Pachońska
Praktykuje jogę od 18 lat. W tym czasie zmieniła się z osoby pełnej obaw w pogodną, świadomą własnej wartości kobietę. Mimo zbliżającej się sześćdziesiątki jest sprawniejsza, zdrowsza i ma więcej energii, niż wtedy, gdy miała 20 lat. Uczestniczyła w dziesiątkach warsztatów organizowanych przez najlepszych nauczycieli w Polsce i za granicą. Iwona ukończyła trzyletni kurs nauczycielski na I i II stopień, potem dwa roczne kursy na stopień III i IV.
Jolanta Pankowska
Z jogą zetknęła się w 2002 roku i już pierwsza sesja była dla niej zaskoczeniem – wielkim odkryciem, że joga nie tylko rozciąga nasze mięśnie, ale też otwiera oczy i serca. Jola ukończyła trzyletni kurs nauczycielski, zdała egzamin i uzyskała certyfikat intro II, wydany w Indiach, w Instytucie jogi B.K.S Iyengara w Punie.
Kamil Pilarski
Trener personalny, absolwent Pedagogiki APS i warszawskiej AWF na kierunku Sport. Jest  instruktorem podnoszenia ciężarów PZPC, czynnym zawodnikiem podnoszenia ciężarów, startującym w polskiej lidze od ponad 12 lat. Posiada ponadto uprawnienia trenera II klasy kulturystyki, menadżera sportu, sędziego PZPC, a także instruktora snowboardu oraz instruktora rekreacji ruchowej.  

 

Michał Pluskota
Od dzieciństwa związany ze sportem, od 8 lat zajmuje się fitnessem i treningiem personalnym. Jako propagator treningu funkcjonalnego, pasjonat i trener Crossfit, był prekursorem tej dyscypliny w Polsce. Michał to trener do zadań specjalnych - nie boi się żadnych wyzwań sportowych.
 
Grzegorz Reda
Optymista pełny pozytywnej energii. Trener Crossfit Level 1, instruktor koszykówki oraz snowboardu. Doświadczenie zdobywał prowadząc przez 3 lata zajecia ogólnorozwojowe dla dzieci, wykonując projekty sportowe dla NIKE oraz zgłębiając techniki crossfitu aktywnie uczestnicząc w zawodach. Swoich podopiecznych motywuje do pokonywania barier oraz uczy jak cieszyć się z aktywności fizycznej. Wyznaje zasadę bezpieczeństwo, technika, intensywność.
Hubert Rzemek
Od dziecka ciągnęło go do wszelkiego rodzaju aktywności a każde napotkane drzewo musiało zostać przez niego zdobyte. Do dzisiaj stawia sobie poprzeczkę naprawdę na wysokim poziomie i potrafi udowodnić, że rzeczy niemożliwe stają się możliwe. Nie ma znaczenia czy będzie to nauka wirtuoza pianina tricków na deskorolce czy salto na slackline. 
Hubi uwielbia pracować z dziećmi i choć nieraz przy tym staje na głowie to kocha to co robi. Kieruje się zasadą "Let Kids Be Kids"  i zaszczepia dzieciom nawyk aktywności od najmłodszych lat. 
Prowadzi zajęcia ogólnorozwojowe, wplatając elementy gimnastyki i akrobatyki. Zajmuje się też przygotowaniem sprawnościowym i akrobatycznym do freestyle na snowboardzie.
Dzien bez herbaty to dla niego dzień stracony
Marek Sadowski
Absolwent warszawskiej AWF. Współpracuje ze sportowcami na różnym poziomie wytrenowania i zaawansowania oraz z osobami niezwiązanymi ze sportem. Doradza zarówno w procesie treningu, jak i identyfikacji oraz obniżenia ryzyka wystąpienia urazów i przeciążeń. Ukończył kursy i szkolenia z zakresu terapii manualnej, treningu sportowego, funkcjonalnego, Crossfit, Core Stability, oceny funkcjonalnej FMS, kinesiotapingu, tapingu sportowego oraz masażu.
Khrystyna Struk
Kilka lat temu zmieniła swój styl życia i zajęła się jogą. Dziś Dyplomowana Instruktorka Jogi z uprawieniami państwowymi. Ukończyła trzyletni kurs nauczycielski w linii B.K.S. Iyengara. Członkini Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce. Personalna trenerka jogi. Certyfikowana Trenerka Facefitnessu. Tancerka. Organizatorka BeWell Festiwalu. Praktykę skupia głownie na jodze Iyengara ale ćwiczy także Ashtanga Vinyasa Yogę. Pozwala to pracować z ciałem na rożnych poziomach. Wiedzę praktyczną i teoretyczną na temat jogi zdobywa u najlepszych nauczycieli z kraju i zagranicy. Regularnie uczestniczy w warsztatach i kursach. Promuje zdrowy i aktywny styl życia. Jest osobą o wielu pasjach. Podchodzi holistycznie do siebie i swojego nauczania. Jest pełna energii i dzieli się tą energią z innymi.
Piotr Widziszewski
Młody ambitny trener z 4-ro letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w treningach na kółkach gimnastycznych, przywracaniu funkcjonalnych wzorców ruchu i budowaniu zdolności motorycznych. Z pasją dzieli się wiedzą z zakresu treningu oraz zdrowego trybu życia. Skutecznie motywuje swoich podopiecznych , którzy stają się sprawniejsi oraz osiągają wyznaczone przez siebie cele.
Łukasz Wójcicki
FITNESS
Trener personalny, instruktor sportu i rekreacji ruchowej o specjalizacji samoobrona, instruktor cross-treningu oraz Animal Flow level 1. Od ponad 15 lat zajmuje się sztukami walki, sportem i performatyką ciała. Tancerz, choreograf, perfmormer. Trener mieszanych sportów walki w formule K-1 (Karate, Muay Thai, Kickboxing, Boks, Taekwon Do, Sanda). Doradza w diecie. Weganin, pozytywista. Jego dewiza to przede wszystkim jakość i podstawy.
Patryk Żukowski
FITNESS
Młody ambitny trener od dzieciństwa związany ze sportem. Czynny zawodnik mieszanych sztuk walki, doskonale odnajduje się w Boksie, zapasach. Trener od przygotowania motorycznego doskonale wprowadzi Cię w podróż ze sportem, trening z nim to czysta przyjemność. 

 
Instruktorzy tenisa
Sasha Balashov
TENIS
Aleksander (Sasha) Balashov - trener I kategorii tenisa ziemnego. Ze sportem wyczynowym związany od dziecka. Były reprezentant Białorusi i Związku Radzieckiego w tenisie. Po ukończeniu Akademii Wychowania Fizycznego w Mińsku przeprowadził się do Warszawy i rozpoczął karierę trenerską. W pracy trenerskiej cierpliwy, ale wymagający. Stawia na perfekcyjną technikę. Twierdzi, że gry w tenisa jest w stanie nauczyć każdego. Wolny czas najchętniej spędza aktywnie, uprawiając sport lub podróżując.
 
Aleksandra Buchla
TENIS
Była czołowa zawodniczka na poziomie krajowym i międzynarodowym. Kilkukrotna złota medalista Mistrzostw Polski. Doświadczenie swoje zdobywała w wielu zagranicznych akademiach tenisowych: Sanchez-Casal, Nick Bollettieri. Obecnie instruktorka tenisa i studentka II roku Fizjoterapii na warszawskim AWFie.
Zdobyte zawodnicze doświadczenie i dobry kontakt z dziećmi wykorzystuje w prowadzeniu swoich zajęć. 
Marcin Bukowski
TENIS
Marcin spędził kilka lat w Hiszpanii, gdzie tenis jest sportem narodowym. Po powrocie ukończył Iberystykę, jeszcze bardziej zacieśniając w ten sposób swoje związki z Hiszpanią i charakterystycznym dla tego kraju podejściem do życia: radością, bezpośredniością i pasją. Akademia Tenisowa J.C. Ferrero oraz rok praktyki w Barcelonie, a także kilka lat efektywnej pracy szkoleniowej w Polsce - i mamy trenera, któremu z całą pewnością można zaufać.

 

 

Magda Herszfeld
W przeszłości zawodniczka KS ”Warszawianka”, była reprezentantka jednej z uniwersyteckich drużyn w USA, fizjoterapeutka. Medalistka w rozgrywkach indywidualnych i na Drużynowych Mistrzostwach Polski. Z uśmiechem poprowadzi trening na każdym poziomie zaawansowania. Nie odda tak łatwo wygranej podczas sparingu.
Lionel Kemaju
Trener, były zawodnik Davis Cup.
Od ponad 20 lat skupiony na rozwoju młodych talentów. Zawodnicy Lionela osiągali najwyższe miejsca w rankingach swoich kategorii wiekowych w Europie i na świecie.
 
Karolina Krajewska

 

Instruktorka tenisa, uwielbia ten sport i dzieci, a dzieci uwielbiają ją. W przeszłości odbijała piłeczki całkiem zawodowo. 1 miejsce na Drużynowych Mistrzostwach Polski w juniorach zobowiązuje! Potrafi również nieźle utrzymywać się na wodzie – jest trenerką II klasy w pływaniu. I jak mało kto śmiga na stokach – jest również instruktorką narciarstwa.

 

Marek Lubas
Absolwent AWF Katowice - kierunek nauczycielski, specjalizacja tenis ziemny. Marek posiada doświadczenie w pracy z czołowymi juniorami w Polsce. Ukończył również kursy PTR na poziomie proffessional. Jest czynnym zawodnikiem Regional Liga w Niemczech. Od 11 lat jest międzynarodowym i narodowym mistrzem Polski seniorów, obecnie nr 1 w Europie w kategorii +45 i nr 3 na świecie.
Gabriel Nowakowski

Gabriel to wciąż aktywny zawodnik, ścisła krajowa czołówka w kategoriach juniorskich. Złoty medalista Drużynowych Mistrzostw Polski. Swoje umiejętności zdobywał u najlepszych polskich i zagranicznych trenerów. Trenował w Czechach, Austrii, Niemczech i Hiszpanii. Jest radosny i zawsze pozytywnie nastawiony, jednak od swoich podopiecznych wymaga pełnego zaangażowania.

 

Oskar Siewinski
Oskar reprezentuje trzecie pokolenie tenisowej rodziny. Pierwsze kroki postawił właśnie na korcie . Zawodnik Szczecińskiego klubu AT Promasters. Obecnie reprezentant sekcji tenisowej Akademii Leona Koźmińskiego. Licencjonowany instruktor Polskiego Związku Tenisowego . 
Spokojny, cierpliwy, każdego nauczy grać w tenisa.
Michał Szewc

Menadżer sekcji tenisa w Sinnet House of Sports, były czołowy zawodnik i reprezentant Uniwersytetu Warszawskiego, Mistrz Polski Uniwersytetów, kilkukrotny medalista Drużynowych Akademickich Mistrzostw Polski oraz Drużynowych Mistrzostw Polski Seniorów. Jako trener, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski z drużynami w różnych kategoriach wiekowych. Pracował jako trener i menadżer z czołowymi juniorami i seniorami w kraju oraz zawodnikami grającymi “na tourze”.

 

Instruktorzy pływania
Piotr Barski
PŁYWANIE
Pływaniem zajmuje się od najmłodszych lat. Trening z jego udziałem gwarantuje 100 proc. skuteczność, bo wszystkie ćwiczenia i zadania testuje osobiście, dostosowując je do odpowiedniego poziomu. Trenerem jest z powołania, startuje też z sukcesami jako zawodnik. Jest czynnym zawodnikiem Warsaw Masters Team i 26-ciokrontnym rekordzistą Polski. 47 razy zdobywał tytuł Mistrza Polski w pływaniu. Jego pasją, poza pływaniem, jest górski Nordic Walking.
 
Wiesław Dulewicz
Absolwent warszawskiej AWF, trener II klasy piłki nożnej, instruktor pływania, gimnastyki sportowej, kulturystyki, trener personalny, dyplomowany nauczyciel. Pracował zarówno z przedszkolakami, jak i dorosłymi, z osobami dążącymi do sukcesu w sporcie, ale i z tymi, których opory należało przełamać, wreszcie z niepełnosprawnymi fizycznie i intelektualnie.
Jakub Jarząbkowski
Ukończył kurs instruktora kulturystyki i pływania w Polskiej Akademii Sportu w Warszawie. W latach 2003-2012 zawodnik w sekcji kajakarstwa klasycznego w Warszawskim Towarzystwie Wioślarskim. W latach 2000-2013 uczęszczał do sekcji pływania, a później ratownictwa wodnego w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Zawsze doskonale przygotowany do prowadzenia zajęć na najwyższym poziomie.
Kasia Jarzemska
Kasia zaczęła pracę jako instruktor tańca 8 lat temu, kilka lat później wkroczyła w świat fitnessu i do dzisiaj uwielbia prowadzić zajęcia grupowe. W Katarzynie drzemią dwa oblicza. Jedno artystyczne- jest tancerką i wokalistą, drugie dużo bardziej ścisłe- studiuje na Politechnice Warszawskiej z nadzieją na piątkowego inżyniera. Jej motto to „bądź najlepszą wersją siebie”.
Agata Korczykowska
Fizjoterapeuta, trener personalny oraz instruktor fitness. Od 9 lat pasjonatka, szkoleniowiec oraz wielka fanka aqua aerobiku. Szczególnie fascynuje się pracą z ciałem człowieka i oddziaływaniem na jego szeroko pojęte samopoczucie. Każdy kto przychodzi na jej zajęcia może czuć się bezpiecznie, gdyż najważniejsza jest dla niej technika wykonywanych ćwiczeń oraz efektywność w działaniu.
Adam Kuligowski

PŁYWANIE
Trener pływania, wielki pasjonat dyscypliny. Na bieżąco ze wszystkimi zmianami i niuansami w technikach sportowych. Uwielbiam wszystko, co związane z wodą. Wspólny język znajduje z każdym pokoleniem - od najmłodszych, po weteranów dyscypliny. Jego konikiem jest pływanie Open Water (w wodach otwartych), dzięki czemu świetnie przygotowuje triathlonistów do konfrontacji z wodą. Od lat czynny zawodnik, wiele medali w zawodach pływackich, jak i lekkoatletycznych. Student warszawskiej AWF.   

Jakub Maślanko

TRIATHLON
Triathlon to wielka pasja Kuby, którą chętnie dzieli się z innymi. Uważa, że nie trzeba być zawodowcem, by stanąć do zawodów. Był zawodnikiem trenującym pod okiem Cezarego Figurskiego. Ukończył  fizjoterapię na warszawskiej AWF, gdzie zdobywał wiedzę i doświadczenie.

Bartosz Michalski

Student Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ratownik wodny, instruktor pływania oraz instruktor kulturystyki. W przeszłości 10 lat był zawodnikiem warszawskich klubów siatkarskich oraz pływakiem. Obecnie zorientowany na triathlon. W swojej pracy zajmuje się dziećmi jak i dorosłymi w każdym wieku. Uśmiechem zaraża innych.

Damian Pietroczuk
PŁYWANIE
Absolwent AWF Gdańsk i AWF Warszawa.
Ratownik WOPR z 16letnim stażem na polskich kapieliskach nadmorskich.
Wielokrotny medalista zawodów pływackich na szczeblu okręgowym i krajowym. Finalista Mistrzostw Polski w pływaniu na dystansie 50m stylem dowolnym. Wielokrotny medalista zawodów ratownictwa basenowego i Mistrzostw Polski Ratownictwa na wodach otwartych.
 
Włodek Szpakiewicz

PŁYWANIE

Absolwent warszawskiej AWF, kierunek trenerski i nauczycielski. Pracował jako trener z CWKS Legia Warszawa, UKS Meduza Warszawa, UKS GOS Raszyn, YMCA Newport Beach, CA. Osiągnięcia sportowe to Mistrzostwo Polski i Puchar Polski w piłce wodnej; w pracy trenerskiej wielokrotne Mistrzostwa Warszawy dzieci i młodzików w pływaniu oraz czołowe lokaty w Mistrzostwach Polski dzieci i młodzików. Zajmuje się również przygotowaniem triathlonistów do Mistrzostw Świata i konkurencji Ironman w pływaniu. Członek elitarnego klubu American Swimming Coaches Association.

Jakub Taźbirek

PŁYWANIE
Triathlon to wielka pasja Kuby, którą chętnie dzieli się z innymi. Uważa, że nie trzeba być zawodowcem, by stanąć do zawodów. Był zawodnikiem trenującym pod okiem Cezarego Figurskiego. Ukończył  fizjoterapię na warszawskiej AWF, gdzie zdobywał wiedzę i doświadczenie.

Łukasz Urbański

PŁYWANIE
Ratownik WOPR, instruktor pływania, nurek z certyfikatem PADI i OWD. Pozytywnie zakręcony człowiek, lubi pracę z ludźmi, jak również dobrą zabawę. Nie boi się nowych wyzwań. 

Michał Łapinski
PŁYWANIE
Michał jest związany ze sportem od dzieciństwa. W wieku 8 lat zaczął swoją przygodę z judo, która trwała kolejne 7 lat. Rozpoczynając studia na AWF w Warszawie zainteresował się kolejną sztuką walki, jaką jest MMA- do tej pory bierze czynny udział w treningach i zawodach. Podczas studiów ukończył kurs trenera personalnego, ratownika oraz instruktora pływania.
Obecnie ma rzeszę podopiecznych, którym pomagam w uzyskaniu wymarzonej sylwetki, osiągnieciu dużej sprawności fizycznej i umiejętności pływackich.