ZAJĘCIA WZMACNIAJĄCE I KSZTAŁTUJĄCE SYLWETKĘ, PROWADZONE NA PŁYWALNI W PEŁNYM ODCIĄŻENIU, DZIĘKI CZEMU SĄ BEZPIECZNE DLA STAWÓW I KRĘGOSŁUPA. TO SPRAWIA, ŻE MOGĄ BYĆ WYKONYWANE PRZEZ OSOBY Z PROBLEMAMI UKŁADU KOSTNO-MIĘŚNIOWEGO ORAZ DUŻĄ NADWAGĄ.

Instruktorzy pływania
Amelia Różycka

Absolwentka Kulturoznawstwa oraz studiów podyplomowych Joga i Relaksacja na warszawskim AWFie. Dyplomowana instruktorka Aqua aerobicu, od lat uczestniczka wielu szkoleń łączących fitness z treningiem mentalnym. Na zajęciach dba o dobrą atmosferę i różnorodne ćwiczenia dostosowane do każdego z uczestników. Prywatnie pasjonatka tańca swingowego i slow joggingu.

Anna Szałkowska

Instruktorka aqua fitness. Z pełnym zaangażowaniem prowadzi zarówno slow aqua jak i aqua power. Prowadzi też zajęcia typu body & mind, np. pilates, profilaktyka zdrowego kręgosłupa, joga, harmony.

W treningu stawia na bezpieczeństwo i zdrowie, ale znajduje też miejsce na zabawę. Uwielbia widok uśmiechniętych ludzi na jej zajęciach, bo ludzie są dla niej najważniejsi. Ludzkie ciało i umysł oraz interakcje międzyludzkie są punktem wyjścia wielu jej pasji. Jedną z tych pasji jest sport.
Przygodę ze sportem zaczęła w dzieciństwie, trenując lekką atletykę. Ponad 25 lat temu zarażała pasja sportową dzieci jako animator sportu. Swoje kompetencje podnosi na szkoleniach fitness,warsztatach i konwentach.

Ruch jest dla niej jednym z narzędzi do poprawy jakości życia. Sama jest przykładem na to, jak odpowiednio dobrana aktywność fizyczna może pomóc zdrowiu. Ukierunkowane, systematyczne treningi pomogły jej stanąć na nogi i na nowo zacząć chodzić po trudnej chorobie i operacji kręgosłupa. Dzięki temu od kilku lat może znowu dzielić się dobrą energią na zajęciach fitness oraz motywować do przełamywania ograniczeń i obaw.

Zajęcia z Anką są energetyczne i urozmaicone. Będziecie po nich pozytywnie naładowani!

Barbara Szymańska

Wieloletni instruktor aqua aerobiku. Zajęcia Basi są intensywne i skutecznie usuwają cellulit, kształtują sylwetkę oraz pomagają w walce ze zbędnymi kilogramami. Zajęcia odpowiednie dla osób pragnących bardziej intensywnego treningu.